BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Lifestyle

Situatat nga më të vështirat në jetë/ 4 shenjat e horoskopit që zgjidhin çdo problem sa hap e mbyll sytë

Situatat nga më të vështirat në jetë/ 4 shenjat e

Këto katër shenja kanë aftësinë të trajtojnë situatat më të vështira në jetë, në mënyrën më të thjeshtë të mundshme.

Dashi

Dashi jo vetëm që ka një aftësi të pabesueshme për të zgjidhur edhe problemet më të vështira, por gjithashtu ka shumë kompetencë për t’u spikatur midis të tjerëve.

Ai di të menaxhojë në mënyrë të përsosur kohën dhe zgjedhjet e tij. Ai është lloji i personit që forcohet me çdo problem dhe gjithmonë merr më të mirën prej tij.

Binjakët

Kjo shenjë di të planifikojë jetën e tij si askush tjetër dhe gjithë ky planifikim përfshin atë që mund të shkojë keq.

Kjo është arsye pse, kur diçka nuk shkon mirë për Binjakët, dinë saktësisht si të veprojnë.

Janë gjithashtu shumë të mirë me këshillat, dinë të tregojnë rrugën më të mirë që duhet të ndjekë një mik për zgjidhjen e një problemi.

Gaforrja

Gaforrja gjithashtu mund të kërkojë një mendim, por vetëm për t’u siguruar që është më i miri për t’u ndjekur.

Ashtu si Binjakët, kjo shenjë di të japë një mendim të përsosur për miqtë, familjen dhe kolegët.

Kjo është arsyeja pse, kur dikush nuk di të sillet, vrapon drejt tij. Gaforret kanë aftësi të shkëlqyera për zgjidhjen e problemeve.

Akrepi

Akrepët janë shumë ambiciozë, ata e dinë që sa më shumë të ecin aq më shumë sfida do të kenë.

Ata gjithmonë bëjnë një punë të shkëlqyer, marin vendimet më të mira pavarësisht nga pengesat ose sfidat që hasin.

Nëse ka një problem, do ta zgjidhin në mënyrën më argëtuese.

Me syrin e tyre të mprehtë për çdo rrethanë, ata shpejt marrin zgjidhjen më këmbëngulëse.