BREAKING NEWS

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë Berishës’, Erion Braçe i jep përgjigjen e fortë djalit të Remzi Hoxhës

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë
x

Lifestyle

“Sot fitoni ose humbisni, e nuk ka më kthim mbrapa”, shenjat që duhet të bëjnë kujdes sipas Meri Shehut

“Sot fitoni ose humbisni, e nuk ka më kthim mbrapa”, shenjat

Dashi
Nje perballje e fuqishme deri ne fund ne lidhje me nje person te fuqishem qe ka penguar ndryshimin tuaj apo kerkon eleminimin tuaj ne karriere.

Duhet patjeter qe sot te beheni gati per nje ndryshim rruge ne jeten tuaj duke u futur ne nje faze interesante por jo pa humbje dhe pa riskuar.

Binjaket
Njerzit qe ju sulmojne sot do bejne luften me te madhe te koheve te fundit duke dashur t’ju bejne nje karte te djegur ne jeten sociale dhe ne syte e te tjereve.

Gaforrja
Perballja me Marsin dhe Me Plutonin do jete nje ndikim i ashper ne jeten tuaj ne fushen e maredhenieve. Sot ose fitoni ose humbni dhe nuk ka me kthim mbrapa.

Luani
Pengesat ligjore dhe ato ne lidhje me punen sot do duken me te forta se heret e tjera dhe do kuptoni qe kjo nuk eshte normale dhe duhet te merrni masa.

Virgjeresha
Sot mund te humbni bashke me pushtetin erotik ne nje marredhenie edhe pushtetin ekonomik. Nese nuk gjeni nje qellim te ri pozitive do shkaterroheni.

Peshorja
Debate ne familje ne cift dhe ne politike. Mund te shtroni rrugen per nje te ardhme te re por do ju duhet sot te luftoni shume pasi partneret dhe bashkepuntoret tuaj do ju dalin kundra.

Akrepi
Ne luften midis jush dhe jush duhet te fitoni ju. Nese arrini te ndryshoni kjo do jete nje dite me fat ne te kundert do veteleminoheni.

Shigjetari
Nje permbysje ju duhet ne pengesen e punes qe ju minimizon fitimet apo nuk ju jep vleresimin e duhur. Jeta e perditshme duhet pare si erotizem pa te cilin nuk bei dot

Bricjapi
Do beni presioni e fundit por edhe rezenca juaj do bee qe te tjeret tju marrin me shume ne vemendje dhe te arrini nje konsensus familjar. Ne te kundert ju perjashtojne nga familja

Ujori
Nuk do mer.ni as nje rrezik ne sy por do thoni dhe do ju thone gjera qe do trondisin boten por edhe ju Kujdes nga mesazhet e forta pasi sjellin perballje.

Peshqit
Dita do ju beje te ndjeheni se keni vendosur nje diktat ndaj te tjereve por sot do kuptoni qe lufte sapo ka filluar dhe eshte me e ashper nga sa mund te mbani.