BREAKING NEWS

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni zonat më të nxehta nga Covid-19

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni
x

Lifestyle

“Sot mund t’ju kthehet gjithçka përmbys”, Meri Shehu tregon si do jetë dita për 12 shenjat e horoskopit

“Sot mund t’ju kthehet gjithçka përmbys”, Meri

Dashi
Sot do keni nje goditje ne ceshtjet e rendesishme personale dhe ne cdo projekt pune qe ju pretendonit qe do kishit filluar tashme nje faze te re te jetes

Demi
Nje ndryshim komplet planesh qe do beje ju me konfuz pasi askush nuk do pranoj inisiativat apo idete tuaja. Do ta keni te veshtire nje takim te rendesishem. Nuk do ju presin

Binjaket
O Zot sot mund te kthehet gjithcka permbys ne lidhje me punen dhe me ndryshimet qe keni bere por edhe me kundershtaret. Do jeni te survejuar ne cdo moment.

Gaforrja
Nje takim sot ne jeten personale apo nje biznes personal do hasi pengesa nga te gjitha anet dhe do rrjedhe uje nga cdo cep duke ju lene mangut dhe bosh ne fund.

Luani
Ne se uleni sot te beni nje marreveshje per hater te karrieres dhe familjes do ndjeni se do kete persona te afert qe do ju prishin cdo detaj dhe cdo dakortesi. Do keni debate familjare dhe levizje biznesi

Virgjeresha
Ne momentin qe keni menduar se keni rregulluar nje gje do prishni nje gje akoma me te madhe qe do ju prishi ne kohe planet e se ardhmes. Per nje plesht do digjni jorganin

Peshorja
Detaje te rendesishme do dalin ne ceshtjet tuaja ekonomike ku duket sikur sapo afrohen parate ikin perseri dhe sapo afrohet dikush ne jeten personale iken perseri. Perpiquni te kapni ndonje gje.

Akrepi
Ju duhet nje ide vertete e zgjuar qe ti beni balle kushteve te reja qe jane krijuar dhe kane corientuar njerzit e bashkepuntoret tuaj. Duhet te ruani nje nivel te zgjuar komunikimi dhe mistik dhe instiktive por edhe hakmarres e zoterues.

Shigjetari
Nje ide e re ne lidhje me punen apo nje as nene menge do jete shpetimi juaj. Si i thone dikush qe hiqet si i afert do ju haj edhe mishin edhe kockat prandaj merruni me zgjuarsi me kedo dhe me goditje ne shenje.

Bricjapi
Nje dite e rendesishme ne lidhje me jeten personale por kujdes se dikush kerkon tju correntoj me ato qe do ju thote per tju hequr venendjen nga gjerat tuaja

Ujori
Dite e fuqishme kjo e sotmja ku ju duhet te fitoni perball atyre qe po perpiqen tju fusin ne pyllin e erret te magjepsur por qe ne fund nuk ka asgje interesante.

Peshqit
Dite e komplikuar ne ceshtjet ligjore apo ne punet qe kane te bejne me tregtine e informacionin. Kujdes mesazhet dhe premtimet ne lidhje me punen e jeten personale. Mund te rezultojne asgje apo te eleminojne njera tjetren.