BREAKING NEWS

“Kryeministër i shqiptarëve është Pandeli Majko”, Manjani del me deklaratën e fortë

“Kryeministër i shqiptarëve është Pandeli
x

Lifestyle

Spërkasni vetëm pak alkool në çarçaf, një truk vërtetë i paparë

Spërkasni vetëm pak alkool në çarçaf, një truk

Spërkasni me pak alkool nën mbulesat e krevatit dhe do të mbeteni pa fjalë, me atë që do të zbuloni.

Alkooli është një dezinfektues i fuqishëm, të cilin duke e spërkatur në mënyrë të përsëritur mund të çojë në ngordhjen e baktereve të rrezikshme që gjenden nën mbulesat tona

Ndonëse të padukshme, këto baktere, janë vërtetë të dëmshme për shëndetin tonë dhe kur të shihni në mëngjes do kuptoni se keni bërë diçka vërtetë të dobishme.

Praktikojeni diçka të tillë çdo 3-4 ditë dhe krevati juaj do të jetë gjithë kohës i pastër dhe i freskët. Provojeni dhe do të mahniteni nga rezultati!