BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Lifestyle

Studentja e mjekësisë ‘habit’ botën, tregon mënyrën se si fiton 70 mijë dollarë në vit: Shes fotot e…

Studentja e mjekësisë ‘habit’ botën, tregon

Sweet Arches, studente mjekësie ka treguar se si fitn një shumë të madhe parash nëpërmjet rrjeteve sociale. Ajo është shprehur se çdo muaj fiton 5000 £ duke shitur foto të këmbëve të saj, e ndërkohë ka thënë se grumbullon 70 mijë dollarë në vit.

28-vjeçarja ka thënë se këtë mund ta bëjnë edhe të tjerët megjithëse duhet shumë kohë për të realizuar foto të bukura dhe tërheqëse. Ajo thotë se i duhet të punojë 6 orë orë në ditë dhe më kryesorja, që estetikisht këmbët të jenë të kuruara.

Pasi grumbulloi mbi 106 mijë fansa në Instagram, ajo ka thënë se ka marrë 50-100 kërkesa në në ditë nga klientë të cilët i duan foto të këmbëve me kërkesa të ndryshme, si për shembull duke i futur në ujë, duke shkelur mbi petale apo edhe kërkesa më të çuditshme.

“Disa njerëz pëlqejnë shputat e këmbëve, disa si gishtërinjtë, disa pëlqejnë t’i shohin ato në pozicione të ndryshme.”- tha ajo.