Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Studim! Zbulohet pse meshkujve u pëlqen të kryejnë marrëdhënie me femrat që mbajnë syze

Postuar: 14/11/2018 - 23:52

Femrat me syze nuk janë seksi? Harrojeni! Ka shumë arsye se përse femrat me syze janë më seksi se ato pa syze. Në këtë përfundim kanë arritur shumë sondazhe. Një e treta e meshkujve thonë se femrat me syze janë të zgjuara dhe seksi, thuhet në një studim të Shoqatës për Kërkim në Konsum.
 
Fakt është: njerëzit me syze vlerësohen gjithmonë si më inteligjentë.
 
Një anketë aktuale e një kompanie syzesh në SHBA është akoma më konkrete. Sipas tyre, meshkujt preferojnë ato që njihen si “geek chic”. Mes atyre që mbajnë syze, më të preferuarat janë femrat zeshkane. Në veçanti pëlqehen syzet me kornizën e zezë dhe ‘eyecat’. Meshkujt pëlqejnë po ashtu femrat me syze për shkak se nuk kanë nevojë që t’i shohin direkt në sy.
 
Por si janë në krevat femrat që mbajnë syze?
 
Kjo është qershia mbi tortë. Sondazhet thonë se ato janë të egra dhe preferojnë të eksperimentojnë. Janë më erotike dhe nuk zhgënjeheni prej tyre. Ndaj, ju vajza që mbani syze, vazhdoni tutje dhe mos u merakosni kur vendosni syzet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 07:03

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.
 
Dashi
 

Postuar: 20/02/2019 - 21:39

Një grua ishte shpallur në kërkim 18 vite më parë ndërsa trupi i saj është gjetur në frigorifer

Postuar: 20/02/2019 - 16:55

Një tortë e dekoruar në mënyrë të veçantë në një dollap frigoriferik në një dyqan pastiçerie në T

Postuar: 20/02/2019 - 16:12

Karl Lagerfeld, ikona legjendare e Chanel është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 85-vjeçare

Postuar: 20/02/2019 - 15:58

Një e mitur ka ndërruar jetë, pasi konsumoi një akullore me arra.9-vjeçarja kishte shkuar në hote

Postuar: 20/02/2019 - 14:46

Gjatë një operimi mjekët e një spitali në Korenë e Jugut i kanë nxjerrë nga barku një pacienti,

Postuar: 20/02/2019 - 14:35

Një restorant i vogël, buzë detit në Afrikën e Jugut, me gjashtë pjestarë pa trajnim zyrtar, ësht