BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Lifestyle

Sukses financiar dhe profesional, 5 shenjat më me fat për ditët e ardhshme

Sukses financiar dhe profesional, 5 shenjat më me fat për ditët e

Dashi

Dashi që po kërkon mundësi të reja karriere, do të marrë surpriza në javët në vijim. Motivimi dhe puna e palodhur do t’i bëjë ata të marrin ofera të shkëlqyera, të cilat do të bëjnë të mundur të shpërblehen financiarisht. Do të jetë fillimi i një faze shumë të suksesshme për këta njerëz.

Gaforrja

Të lindurit e kësaj shenje do të përballen me prosperitet financiar dhe sukses në javët e ardhshme. Pas pasigurive, ata më në fund mund të gjejnë shpresë. Do ta lënë barrën e së shkuarës pas duke rimarrë besimin. Për këtë arsye, do të jetë periudha e bekimeve.

Virgjëresha

Të lindurit në këtë shenjë do të përjetojnë një periudhë më të lumtur në ditët në vijim. Do të jenë në gjendje të shohin qartë të mirat që jeta iu ka vënë në rrugën e tyre, dhe kjo do t’i shtyjë të punojnë dhe më shumë për veten.

Peshorja

Në javët e ardhshme, Peshorja do të gjejë rrugën e duhur për të ecur përpara me besim. Fati do t’i ndihmojë të lindurit e kësaj shenje të arrijnë qëllimet që i kanë vënë vetes kohë më parë. Do të çlirohen nga frika dhe, si rezultat, do të përjetojnë arritje të mëdha.

Bricjapi

Qoftë në jetën financiare, profesionale apo personale, Bricjapët do të bekohen shumë në javët në vijim. Këta njerëz më në fund do të korrin shpërblimet e gjithë punës së palodhur të kohëve të fundit, duke hyrë në një fazë prosperiteti, gëzimi dhe shumë mirënjohjeje.

Më të lexuarat