BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x
BREAKING NEWS

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si pasojë e korrupsionit”, Meta plas deklaratën e fortë dhe akuzon qeverinë: Durrësi nën presionin e mafies

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si
x
BREAKING NEWS

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të fundit

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të
x
BREAKING NEWS

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po ngushtohet!”, Dritan Abazoviç bën deklaratën e fortë dhe i bën thirrje Prokurorisë: Ata që duan të më ‘heqin kokën’, të nxitojnë, pasi...

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po
x

Lifestyle

Sukses, para dhe lumturi/ Vjen lajmi i mirë për këto 3 shenja të horoskopit, ja çfarë do të përjetojnë gjatë muajit gusht

Sukses, para dhe lumturi/ Vjen lajmi i mirë për këto 3 shenja

Astrologët theksojnë se shenjat e mëposhtme të zodiakut do të fillojnë një jetë të re gjatë gushtit 2022. Shihni nëse jeni dhe ju në mesin e tyre.

Demi

Të lindurit në këtë shenjë do të arrijnë të përmirësojnë financat e tyre tashmë në fillim të gushtit. Paratë që vijnë ju hapin disa mundësi të reja. Për disa persona, kjo do të jetë një periudhë e shkëlqyer për të nisur një biznes të ri. Është e rëndësishme që t’i përdorin paratë me mençuri dhe të bëjnë gjithçka që munden për suksesin e tyre. I pret një hap i rëndësishëm përpara në karrierë.

Gaforrja

Problemet që kaluan gjatë dimrit do të mbeten në të kaluarën. Me ardhjen e gushtit, Gaforret do të fillojnë të përballen vetëm me ngjarje të këndshme. Do të kenë sukses në punën e tyre dhe do të jenë të kënaqur me marrëdhëniet me familjarët. Gushti është një kohë paqeje dhe gëzimi, nuk do të kenë arsye për t’u shqetësuar.

Peshorja

Nga ditët e para të gushtit, Peshorja do të jetë me fat dhe i pret një fazë e re jete. Peshorja do të frymëzohet, duke shijuar çdo ngjarje. Në një humor të tillë, gjithçka do të jetë e mundur, dhe pikërisht kjo tërheq ndryshimet e dëshiruara dhe pozitive. Ata më në fund nuk kanë frikë të dalin nga zona e tyre e rehatisë dhe të përqafojnë jetën e re. Peshoret e guximshme do ta kujtojnë këtë verë për një kohë të gjatë.