BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x
BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x

Lifestyle

Suksese të mëdha ju presin! Po vijnë lajmet që keni pritur, Meri Shehu gëzon këto shenja horoskopi

Suksese të mëdha ju presin! Po vijnë lajmet që keni pritur,

Dashi

Zgjidhjen e disa problemeve mund ti gjeni vetem brenda familjes ne diten e sotme !

Demi

Do gjeni mbeshtetje tek rrethi i ngusht i te afermve per te bere disa ndryshime sot ne jeten tuaj !

Binjaket

Nje ceshtje ekonomike do gjej zgjidhje sot !Por duhet te jeni aq te ndjeshem sa duhet per te dhene emocion ne veprime !

Gaforrja

Mbyllet pak cikli i mundesive megjithese hena eshte ne shenjen tuaj !Ka tkurje pasi dalin ne drite apokalipse ne lidhje me punen !

Luani

Sot do jeni shume me te qete dhe te sigurte !Mund te kerkoni ndihme po te doni pasi keni favorizime !

Virgjeresha

Keni Marsin kundra por kjo nuk do te thote qe planet dhe qellimet tuaja nuk do dalin me sukses !Thjesht keni pak tension !

Peshorja

Sot eshte dite e rendesishme perkarrieren tuaj !Por fo keni takime edhe me persona qe kane te bejne ne ekonomine tuaj !

Akrepi

Do rregulloni marredheniet ne te gjitha pikpamjet ne diten e sotme !Hena ne Gaforre ju sjell mbeshtetje !

Shigjetari

Sit shpetoni nga disa ceshtje ekonomike te renduara kohet e fundit !puna do rregullohet !

Bricjapi

Beni hapin e pare drejt te tjeteve pasi sot eshte fite bashkepunimesh dhe marredheniesh !

Ujori

Ne nje ceshtje familjare apo teashegimie soo pune sit do gjeni nje zgjidhje shume te mire qe ju hap rruget !

Peshqit

Kujdes vetem nga Narsi i kundert por be oergjithesi dot do keni mjndesi te heni afer njerzve te dashur !