BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Lifestyle

Super-talent, njihuni me 2-vjeçarin që i la me gojëhapur të gjithë, shikoni performancën në skenë të një profesionisti të vërtetë (Video)

Super-talent, njihuni me 2-vjeçarin që i la me gojëhapur

Të gjithë ju që do e shikoni do ngeleni të habitur nga performanca e këtij vogëlushi. Fjalën e kemi për një vogëlush 2-vjeçar, i cili në Spanjë ka mahnitur  jurinë në show-n televiziv “Got Talent Espana” me talentin e tij.

Ai performoi si një profesionist i vërtetë duke i rënë baterisë dhe bëri që publiku të ngrihej në këmbë dhe të brohoriste. Juria ka mbetur e befasuar. Kjo shihet qartë në videon e mëposhtme.