BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x
BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Lifestyle

Surpriza iu presin këtë të premte! Ja çfarë thotë horoskopi për secilën shenjë

Surpriza iu presin këtë të premte! Ja çfarë

Dashi

Ditën e sotme do të lindin disa dyshime në dashuri, pavarësisht se po përjetoni momente të bukura bashkë. Ndërsa në punë dëshironi që të bëheni pjesë e një projekti.

Demi

Në romancën tuaj është e domosdoshme të sqarohen disa situata që ju kanë shqetësuar shumë. Në punë, nëse doni të bëni ndonjë ndryshim, së shpejti do të keni mundësinë për të realizuar atë që keni në mendje.

Binjakët

Nëse keni dicka në mendje për t’ia thënë partnerit/partneres, mos e bëni sot por prisni fundjavën- Ndërsa në punë do të ketë tension, por pasdite do të luftoni për të arritur sukses.

Gaforrja

Nëse keni pasur ndonjë problem në historinë tuaj të dashurisë, sot mund të hapet sërish një diskutim për to. Ndërsa në punë bëni kujdes sepse mund të merrni telefonata edhe në momentin e fundit.

Luani

Kjo është një periudhë interesante për këdo që për një periudhë të gjatë ka qenë vetëm. Ndërsa në punë, vlerësoni me kujdes të gjitha propozimet që keni në dispozicion.

Virgjeresha

Ruani qetësinë sepse nuk është momenti për zënka. Do të keni nevojë për më shumë energji në mëngjes se në pjesën e dytë të ditës. Në punë, mund të ndodhë që të nevrikoseni por sugjerohet që gjithçka ta zgjidhni me qetësi.

Peshorja

Në dashuri do të ketë rikuperim për ciftet, ndërkohë që pasdite do të përjetoni momente të bukura. Në punë përpiquni të mos bëni më shumë se sa ju takon.

Akrepi

Nëse jeni beqarë, tani do ju lindë dëshira që të përfshiheni më shumë në një histori dashurie. Në punë, angazhimi juaj do të shpërblehet gjatë ditëve në vijim.

Shigjetari

Këtë fundjavë do të përjetoni disa emocione të bukura me partnerin/partneren tuaj. Edhe në punë do të vini re se po ju hapen dyert drejt suksesit.

Bricjapi

Në dashuri, jepuni hapësirë ??njerëzve pozitivë sepse do të përfitoni! Në punë, bëhuni gati për disa lajme të reja.

Ujori

Në dashuri, mos ushqeni polemika të panevojshme sepse mund të pendoheni. Në punë, mos prisni për lajme të reja sepse do të vonohen deri në vitin e ardhshëm.

Peshqit

Duke nisur që prej ditës së sotme, mund të lindin disa debate në historinë tuaj të dashurisë. Në punë, nëse jeni duke pritur për një përgjigje, tashmë do të jetë e mundur ta merrni atë.