BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x
BREAKING NEWS

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në Shqipëri, kryeministrja italiane tallet me Edi Ramën dhe përkëdhel presidentin Vuçiç

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në
x
BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x

Lifestyle

"Surpriza për beqarët", ja parashikimi i yjeve për sot

"Surpriza për beqarët", ja parashikimi i yjeve për sot

Dashi

Të dielën tregohuni të kujdesshëm në dashuri veçanërisht nëse keni të bëni me dikë nga Bricjapi ose Gaforrja. Në punë, megjithatë, është koha ideale për avancim në karrierë. Ju mund të bëni kërkesat tuaja ose të kërkoni një rritje. Përveshni mëngët nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

Demi

Të dielën marrëdhënia juaj është më e fortë se kurrë ndaj shijoni këtë moment qetësie. Në punë do të ketë një mënyrë për të filluar përsëri në një mënyrë fantastike shumë shpejt.

Binjakët

Të dielën mos u dorëzo menjëherë në dashuri, prit para se të kuptosh se çfarë ka ndodhur. Në punë kërkoni ndihmë nëse keni nevojë. Ndoshta ju jeni lodhur nga e njëjta rutinë e vjetër, por diçka ka filluar të lëvizë.

Gaforrja

Të dielën ju keni një dëshirë të madhe për t’u dashuruar kështu që përpiquni të dilni sa më shumë tani që keni edhe favorin e yjeve. Në punë duhet të kuptoni se në cilën rrugë të shkoni dhe të kapërceni pengesat. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë, thjesht duhet të kuptoni se në cilën rrugë të shkoni.

Luani

Të dielën tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse së fundmi keni qenë pak agresiv me partnerin. Në punë gjithçka shkon mirë falë edhe ndihmës së Jupiterit.

Virgjëresha

Të dielën mirë për të gjithë çiftet e sapolindur që mund ta zyrtarizojnë. Një fazë rikuperimi fillon në punë. Ndoshta është koha të mos zemëroheni nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi, por së shpejti do të shihni që shumë gjëra zgjidhen dhe gjejnë vendin e tyre në botë.

Peshorja

Të dielën kjo është koha për t’u dashuruar kështu që lëre veten të shkosh pa frikë. Në punë mos i nënvlerësoni takimet e reja që mund të sjellin diçka të re. Ndoshta ka ardhur koha të mos presim manën nga qielli, por të përveshim mëngët për të arritur diçka të mrekullueshme.

Akrepi

Të dielën, hëna është në anën tuaj kështu që takimet janë të favorizuara. Mos humbisni kohë në punë, është koha për të zgjidhur problemet. Vetëm në këtë mënyrë do të arrihen gjëra të mëdha.

Shigjetari

Të dielën në dashuri keni një dëshirë të madhe për ndryshim, si dhe në punë, por duhet të përpiqeni të kuptoni se çfarë dëshironi dhe nëse është thjesht një trill kalimtar. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë dhe do t’i ktheheni lëkundjeve në çdo fushë.

Bricjapi

Të dielën kjo ditë nuk është ideale për ndjenja, duhet shumë kujdes në dashuri. Jeni ende në një fazë kaosi në punë. Jo çdo gjë po shkon siç duhet, por ka mundësi të shkëlqyera për sukses.

Ujori

Të dielën 1 tetor mos e neglizhoni partnerin që po vuan mungesën tuaj së fundmi. Në punë mundohuni të keni një qëndrim më pozitiv.

Peshqit

Të dielën ka ardhur koha të përjetoni të gjitha nuancat e dashurisë. Në punë mund të ketë nervozizëm por përpiquni të qëndroni të qetë. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të jetë mirë. Thjesht duhet të jeni më të sigurt dhe të besoni në mundësitë tuaja.