BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Lifestyle

Surpriza të mëdha ju presin! “Yjet janë pozitivë në punë”, parashikimi i Horoskopit për ditën e sotme

Surpriza të mëdha ju presin! “Yjet janë pozitivë

Në dashuri ka pasur një tension të vogël që prej ditës së djeshme nëse ka diçka që nuk shkon, është mirë të flasim gjithmonë për të. Në punë, bëni kujdes që të mos nxisni mosmarrëveshjet me shefat dhe eprorë të tjerë.

Qielli i trazuar për dashurinë, më mirë të mos nxisni tensionet dhe numëroni deri në dhjetë përpara se të shpreheni për diçka. Në punë mund të pranohet një kërkesë e juaja. Dhe do ju sjellë fat një gjë, do fitoni të holla të papritura.

Dielli dhe Hëna janë në dizavantazh me të lindurit e shenjës tuaj dhe këshillojnë njëfarë maturie në komunikimin tuaj me gjysmën tjetër. Në punë e keni të vështirë të ecni përpara, ngadalësime të mundshme janë të dukshme.

Një qiell interesant për çiftet që e duan njëri-tjetrin, nuk e përjashtoj mundësinë për të hedhur një hap të rëndësishëm. Në punë ju pëlqejnë projektet e reja, dëshironi të përfshiheni.

Ditën e shtunë humori është i luhatshëm, partneri është larg dhe ndihet mungesa e tij. Puna kërkon më shumë përqendrim, kohët e fundit koka juaj është diku tjetër.

Nëse jeni vetëm kohët e fundit, mund të keni takuar një person të mirë, mos e lini të largohet. Qiell interesant për sferën e punës, por kujdes me financat, mos ecni me parimin.

Kini kujdes në marrëdhëniet ndërpersonale, këtë të shtunë mund të jeni veçanërisht të ndjeshëm! Në punë vlerësoni me kujdes të mirat dhe të këqijat e çdo propozimi që hidhet në tavolinë.

Dritë jeshile për dialog, çiftet që e duan njëri-tjetrin më në fund kanë gjetur një qetësi të frytshme. Yjet janë pozitivë në punë, një fitore e madhe është në rrugë e sipër.

Këtë të shtunë, disa çështje familjare mund t’ju shqetësojnë, përpiquni t’i shikoni gjërat edhe nga këndvështrime të tjera. Në punë dëshironi të ndryshoni dhe të tregoni veten në fusha të ndryshme nga e zakonshmja.

Qiell interesant për takime, ndaj nëse jeni vetëm, mos u mbyllni në shtëpi! Në punë kushtojini vëmendje klauzolave ??të një marrëveshjeje.

Këtë të shtunë mund të jeni protagonist i disa grindjeve me partnerin/en, megjithatë përpiquni të mos i merrni gjërat shumë majë më majë! Qiell interesant për ata që kanë një punë të pavarur.

Edhe pak ditë dhe më pas do të mund t’i thoni lamtumirë tensioneve që kanë karakterizuar javët e fundit, dritë jeshile për ndjenjat! Në punë keni nevojë për më shumë garanci.