BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x
BREAKING NEWS

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta janë Kampionët tanë Antikorrupsion, së bashku do të ndëshkojmë të korruptuarit

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën, paralajmëron zhvillime të forta: Jam i bindur. Pas arrestimit të tij do të...

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën,
x

Lifestyle

Takime të fshehta erotike, surpriza dhe përmbysje planesh! Mësoni çfarë parashikon Meri Shehu për secilën shenjë

Takime të fshehta erotike, surpriza dhe përmbysje planesh! Mësoni

Astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin e horoskopit për 12 shenjat e zodiakut. Ka sinjale dashurie, por nuk mungojnë as edhe përplasjet e forta.

Dashi

Per ju dita ka nje aleance te ndjenjes dhe veprimit. Nje komete do shkelqeje ne qiell per ju. Mjafton te jeni aq te pergjegjshem sa ta kuptoni mesazhin.

Demi

Nje takim erotik i fshehte do behet sot per ju nevoje e brendshme shpirterore pavaresisht se ngelet nje pasion i fshehte. Po do merrni riskun ta beni.

Binjaket

Sot hena ne shenjen tuaj ju con ne nje rruge pa krye e cila ne fillim dukej si nje mundesi por qe mbyllet. Ne cift mund te keni nje zhvillim pozitiv dhe ne dashuri.

Gaforrja

Merreni diten me te mira dhe me dashuri. Ato planet manipuluese apo dualizmin shpirteror futeni ne dollapin me rroba te vjetra qe nuk para e perdorni.

Luani

Per ju dita do kete nje surprize te kendshme. Dashuria ju pret ne nje rrugice te panjohur megjithese ju kishit marre bileten per klas te pare ne avion.

Virgjeresha

Nje lloj dashurie nuk do ishte keq ne kete periudhe. Nje mesazh i ndjere shume emocionalisht apo nje udhetim pune me baze romantike.

Peshorja

Dita e sotme ju sjell nje lajm te rendesishem dhe i kthen permbys per mire planet tuaja. Nje pretendim i vogel duket se do dal nje mundesi e madhe. Apo nga ferra e vogel do dale lepuri i madh.

Akrepi

Per ju nje mundesi e madhe ekonomike do cliroj dhe ndjenjat e rrudhura nga pesha e kohes apo pamundesive per t’u shprehur. Llafet e Binjakut mbarojne. Sot fillojne lodrat e bukura te Shigjetarit.

Shigjetari

Nje lidhje e mbushur me shume komunikim por pa gje konkrete merr fund. Tashme do jeni ju me ndjenjat tuaja dhe shkopin magjik ne dore ne rrugen e Dashurise. Jeni te verber dhe te shurdher dhe te lodhur apo te varfer. Pa merak, magjia e shkopit magjik te Aferdites do bej mrekulli.

Bricjapi

Nese edhe ju vet nuk i besoni dashurise si mund t’ju afrohen te tjeret dhe t’ju japin dashuri. Sot duhet te shpreheni detyrimisht se si ndjeheni pavaresisht se mund t’ju tallin sipas mendimit tuaj.

Ujori

Nuk do pranonit nje partner me te perparuar se ju. Por sot ky partner do ju tregoj se edhe ju mund te dashuroni nese jo ne menyren klasike ne ate moderne. Dashuria mund te vij e maskuar dhe ju duhet ta njihni.

Peshqit

Per ju shtepia sot do duket si nje korridor konvikti duke marre parasysh se nje oferte e re apo reklamim ju con ne nje ambjent teper luksoz dhe me ngjyra.