BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Lifestyle

"Takimet e fshehta romantike dhe mëkatet nuk do mungojnë"/ Meri Shehu: Këto janë shenjat që kanë pengesa të mëdha

"Takimet e fshehta romantike dhe mëkatet nuk do mungojnë"/

Dashi
Ne diagonalen e punes dhe te shendetit hena e Plote ne Virgjeresh do ndikoj shume ne ceshtjet shendetesore dhe ne zbulim te energjise se trupit tuaj por edhe ne nje perfundim pune.

Demi
Perpiquni te jeni pak me te arsyeshem se sa kokekorte apo koketrashe ne disa raste nen ndikimin e Marsit ne shenjen tuaj. Logjika do ju hapi rruget, inati do ju mbylli.

Binjaket
Do enderroni shume per te ardhmen dhe per nje pozicion te rendesishem ne karriere por ne fakt te dhenat nen ndikimin e henes se plote ne Virgjeresh jane kontradiktore me ngritjen tuaj.

Gaforrja
Per ju hena e plote ne Virgjeresh do kete te beje me nje hartim plani apo udhetimi i cili pervec imagjinar do mund te behet edhe real nese ju jeni mire psikologjikisht.

Luani
Nje arsyetim i forte ne ceshtjet ekonomike nuk do ju lejoj te shpenzoni apo te enderroni dicka me shume si fantazi ne blerje apo shijim. Takime te fshehta romantike apo mekate te vogla nuk do mungojne.

Virgjeresha
Jeni me hene te plote ne shenjen tujaj dhe ne lufte me dike qe e doni shume apo me nje projekt qe vertet e mendoni pafund. Nese do gjeni nje rruge te trete do shpetoni nga bllokimi.

Peshorja
Shume romantik ne llojin tuaj do jete kjo periudhe. Ku do deshironit te plotesonit nje deshire ne jeten personale apo ne ceshtje pune. Dhe mbi te gjitha romantizmi juaj do jete pargmatist.

Akrepi
Ju duhet hena e plote ne Virgjeres per te ringritur ne nje status social me te larte veten tuaj personalisht duke lene mbrapa deshirat erotike apo shijimin personal.

Shigjetari
Do shikoni me mire mundesite qe keni per te perparuar ne lidhje me punen dhe karrieren pavaresisht nje ngecjeje kokeforte qe ju del gjitmone perpara.

Bricjapi
Nje ceshtje ligjore dhe nje udhetim i rendesishem ju pret. Do mbyllni nje cikel te veshtire studimesh apo kualifikimesh. Por duhet te ikni gjithsesi larg.

Ujori
Ju duhet nje investim i zgjuar apo nje llogari e perpikte ne nje maredhenie pune apo ne nje kontrate martesore. Por mbi te gjitha do mbyllni nje cikel pervoje dhe do hapni nje cikel te ri.

Peshqit
Hena e plote perball jush eshte nje kundershtim per te dhenat tuaja psikologjike apo deshirat tuaja. Kjo do te thote qe duhet te beheni pak me konkrete jo te paqarte ne marredheniet tuaja.