BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Lifestyle

Takimi i mollës së sherrit! Meri Shehu parashikon konflikte të mëdha në fundjavë: Kjo shenjë të përgatitet për…

Takimi i mollës së sherrit! Meri Shehu parashikon konflikte të

Takimi i Molles se Sherrit ndodh ne henen tuaj dhe ju mund te beheni ndoshta molle sherri ne kete periudhe ne marredhenie te rendesishme tuajat.

Shpirterisht po pergatisni nje kurth ku dikush qe ju ka bere padrejtesi apo keq duhet te bjere patjeter brenda ne te. Shpresojme te mos nervoozoheni dhe te beheni autokatastrofik

Do plasi nje sherr i madh pas nje takimi me disa te njohur apo shoqeri tuajen. Nuk perjashtoht mundesia qe ju te beheni shkak apo molle sherri per nje ceshtje te rendesishme

Do keni kujdes pasi nje person qe ka lidhje me punen tuaj do ju sulmoje ashper dhe do behet legjende kjo kontradite duke ju rrezikuar shume emrin tuaj dhe postin

Ne rrugen tuaj do takoni nje bel qe del papritur ne jeten tuaj. Mund te jete nje femer nga e kaluara apo nje person qe nuk eshte i kenaqur me ndihmen apo premtimet tuaja

Nje shpenzim pak i cuditeshem nga dikush qe do beni llogarite me te ju del shume i tepert dhe mund te plasi sherri. Mund te kapin edhe nje gabim tuajin ne logaritje

Do arrini ne nje cast qe nderhyrja e nje personi te cilin as nuk e mendonit do beje te ripercaktoni edhe nje here marredheniet ne bashkepunim apo ne cift. Ka sherre te medha Dikush do behe molle sherri

Akrepi
Jeni gati te beni nje sakrifice te madhe ne emer te nje padrejtesie ne lidhje me punen. Por kujdes pasi ka persona qe duan tju fusin ne konflikt

Ne dashuri do luhet pjesa e molles se ndaluar ku si dihet ne do jeni molla e ndaluar ju apo molla e sherrit. Po sidoqofte do merrni pjese ne nje moment emocional

Bricjapi
Do arrini me ne fund te plasni bomben ne shtepi me bemat dhe ligjeratat tuaja ne emer te padrejesive qe ju jane bere ne familje dhe juve qe jeni te lodhur tashme e doni te largoheni

Ujori
Nese ka njeri qe do doje sqarime keto dy dite do jeni ju. Kete do ta kuptoj dikush qe do ta shfrytezoje dhe do beje akoma me shume skena qe ju te prishni gjithcka

Peshqit
Nese e keni menduar fushe me lule kete fundjave pergatituni te merrni me vete edhe ndonje perkrenare apo mbrojtese se nuk i dihet plas sherri nga momenti ne moment