Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Takonte shokët e vajzës nëpër parkime dhe i çonte në shtëpi për të kryer seks, nëna shokon me deklaratën

Postuar: 05/10/2019 - 13:39

Kryente marrëdhënie me shokët e së bijës, nëna pranon krimin

Një nënë përballet me disa vite burg pasi ajo pranoi se kishte marrëdhënie seksuale të plotë me të dashurin e mitur të vajzës.

42-vjeçarja Coral Lytle, nga Vaslia e Kalifornisë, ka pranuar akuzat për 21 shkelje, që nisin nga marrëdhëniet me djem nën moshë, seks oral dhe shfaqje pornografike ndaj të miturve.

Lytle kishte nisur të ngacmonte seksualisht një prej djemve që në shtator të vitit 2017, i cili në atë kohë ishte 15 vjeç. Një muaj më vonë, në tetor 2017, e kishte kthyer vëmendjen te një djalë 14-vjeçar. Të dy djemtë ishin shokë shkolle të vajzës së saj.

Ajo i takonte nëpër parkime ose i merrte nga shtëpitë e tyre dhe i çonte me makinë te shtëpia e saj, për të kryer marrëdhënie seksuale.  Një herë, njëri prej djemve kishte dalë fshehurazi nga shtëpia dhe jashtë e priste Lytle.

Krimet e Lytle u ekspozuan pasi prindërit e një djali panë fotot lakuriq që ajo i dërgoi djalit të tyre dhe kontaktuan policinë.

Raportet paraprake sugjerojnë që ajo mund të marrë më pak se katër vjet burg kur të dënohet në 4 nëntor.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2019 - 15:50

Një në çdo dy shtëpi banohet nga vetëm një person në Berlin, kryeqytetin e Gjermanisë.Shumë shoqata organizojnë festa përqafimi profesional, grupe në Facebook ku njerëzi e moshuar ta vuajnë më pak vetminë.

Postuar: 21/10/2019 - 11:42

Njihuni me parashikimin e astrologut të famshëm italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjen

Postuar: 21/10/2019 - 07:46

Zgjoheni në mëngjes, bëni dush, visheni, pastaj vendosni deodorantin. Apo jo?

Postuar: 20/10/2019 - 23:17

Një 25-vjeçare nga Melburn, e quajtur Caity Mason është përballur me një ngjarje aspak e zakontë.

Postuar: 20/10/2019 - 15:37

Astrologët thonë që shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë shenjat më xheloze dhe zil

Postuar: 20/10/2019 - 14:10

Astrologe Meri ka lajme të rëndësishme për disa nga shenjat e horoskopit.