BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Lifestyle

Të bën të mbash frymën, babai i papërgjegjshëm përkund vogëlushen në shilarësin e frikshëm në lartësi

Të bën të mbash frymën, babai i papërgjegjshëm

Një burrë është akuzuar se ka vënë në rrezik jetën e fëmijës, pasi ai është filmuar duke shtyrë vajzën e vogël në një shilarës të instaluar në katin e tetë të një ndërtese të lartë.

Në një video tronditëse të filmuar në Porto Riko, burri është parë duke e përkundur vogëlushen në ballkonin e shtëpisë në rreth 25 metra lartësi.

Videoja prej 12 sekondash u postua në “Twitter” dhe pamjet janë cilësuar si të tmerrshme, që të bëjnë të mbash frymën.