Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Të jetë si e dashura e shokut”, kërkesat e pazakonta të klientëve për kukullat e seksit

Postuar: 24/08/2019 - 22:57

Kukullat e seksit aktualisht janë një nga bizneset më fitimprurëse në botë. Kur ato nisën të prodhoheshin synimi ishte që të realizonin dëshirat e shumë njerëzve, duke u ofruar mundësinë që të flinin me një person të famshëm (duke bërë kukullën që të ngjante si një prej tyre).

Por në fakt kërkesat nuk kanë qenë të shumta në lidhje me personazhet e njohur. Ajo çfarë ka bërë më shumë përshtypje në kompanitë që prodhohen kukullat e seksit prej silikoni janë kërkesat e klientëve.

Shumë prej tyre duan që kukulla që blejnë t’u ngjajë shoqeve të tyre, ose të dashurave të shokëve.

Pra imagjinata kapërcen edhe yjet e Holliëoodit.

“Ka nga ata që kërkojnë kukulla që u ngjajnë celebriteteve, megjithatë nuk janë aq të preferuara. Marrim edhe kërkesa të çuditshme, si kukulla që u ngjajnë të dashurave të miqve”, tregon specialisti i produktit Andy Phelps për The Daily Star.

Këto kukulla kushtojnë mbi 15 mijë paund. Në 2020-n, vlera e këtij biznesi pritet të kapë shifrën prej 38 miliardë paund.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2019 - 11:06

Një burrë nga Luiziana u mbyt ndërsa i propozonte për martesë të dashurës së tij nën ujë.

Steven Weber Jr. dhe Kenesha Antoine ishin me pushime në Tanzani kur ndodhi incidenti tragjik.

Postuar: 20/09/2019 - 22:48

Një familje përjetoi tmerr teksa në murin e banesës ku jetojnë, një gjarpër piton, me përmasa gji

Postuar: 20/09/2019 - 20:35

Të tjerët shmangin vetminë si murtaja.

Postuar: 20/09/2019 - 20:18

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Ukrainë, ku një vajzë vetëm 12-vjeçe ka sjellë në jetë fëmi

Postuar: 20/09/2019 - 19:53

Një i ri nga Rumania shpëtoi gjallë pasi mori një plumb në kokë, nga një e shtënë që vinte prej 3