BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Lifestyle

Të mirat po e presin pas dere këtë shenjë/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar sot yjet për ju

Të mirat po e presin pas dere këtë shenjë/ Parashikimi ditor

Horoskopi Dashi: Keni bërë shumë përpjekje, ju është dashur të kapërceni kaq shumë probleme dhe pengesa dhe tani, më në fund, kënaqësitë janë afër. Më pas, vlerësimet do të vijnë dhe lodhja do të shpërblehet!

Horoskopi Demi: Këtë të hënë 13 duhet të përpiqeni të pranoni këshillat e njerëzve që ju qëndrojnë pranë, atyre që ju duan vërtet. Nuk duhet të keni frikë të kërkoni ndihmë, përkundrazi shumë herë të afërmit ju ndihmojnë, sidomos për të hapur sytë!

Horoskopi Binjakët: Këtë ditë të parë të javës ndiheni të çlirët, më shumë se kurrë dhe dëshironi butësi, shkujdesje. Mundohuni të përfitoni nga ky moment, për të shijuar kohën për veten tuaj. Dhe mos harroni, relaksimi është i merituar!

Horoskopi i Gaforres: Jeni intuitiv dhe kjo do t’ju ndihmojë, veçanërisht këtë të hënë, të gjeni zgjidhje për problemet. Keni shumë mendime që ju ziejnë në kokë, por do të shihni që herë pas here gjithçka do të zgjidhet. Dhe pozitivisht!

Horoskopi Luani: Ndryshimet po vijnë dhe shumë të reja janë pas dere. Si thua të bëni diçka për veten? Për të dëgjuar trupin tuaj, për të pushuar? Ndoshta, ju duhet vërtet!

Horoskopi Virgjëresha: Kujdes në çështjet ekonomike, ndoshta e keni tejkaluar kufirin dhe për këtë arsye është më mirë të shmangni dëmet, duke hequr shpenzimet e panevojshme!

Horoskopi i Peshores: Mundohuni t’u besoni njerëzve, veçanërisht atyre që doni. Duhet të jeni i sinqertë, besnik: nuk duron dot të keqen dhe padrejtësinë. Është shumë e thjeshtë: ju dëshironi të jetoni me ndershmëri!

Horoskopi Akrepi: Jeni optimistë dhe këtë të hënë 13 jeni në gjendje me vendosmërinë tuaj të kapërceni problemet dhe shqetësimet. Mos mendoni me ankth për të ardhmen, nuk duhet të keni frikë nga kjo: duhet të vazhdoni në rrugën e ecjes përpara!

Horoskopi Shigjetari: Mundohuni të mos mendoni për pamjen e jashtme, të mos gjykoni pa ditur më shumë për brendinë e njeriut. Duhet të ndryshoni diçka, të doni dikë dhe ta lini veten të hidhet pas ndjenjave të vërteta!

Horoskopi Bricjapi: Mundohuni të mendoni për të ardhmen, për projekte të reja. Tani e dini se kush jeni dhe sa vleni, thjesht duhet t’i zbatoni idetë tuaja në praktikë. Mos u dorëzoni, sidomos tani!

Horoskopi i Ujorit: Duhet të dëgjoni këshillat e atyre që ju rrethojnë, të atyre që ju duan. Ndryshime të reja dhe të bukura po vijnë: duhet t’i mirëpritni krahëhapur, pa pasur frikë nga e nesërmja!

Horoskopi i Peshqve: Mundohuni të ecni përpara, të ruani besimin në angazhimet dhe premtimet e bëra. Lëreni veten të shkojë pas emocioneve, të derdhet pas dashurisë. Mos e izoloni veten: nuk mund të pyesni gjithmonë veten dule e brejtur veten gjithë kohës dhe kështu të humbisni mundësi të mira!