BREAKING NEWS

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda që kam bërë me kolegët që punojnë aty

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda
x
BREAKING NEWS

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel, policia ndalon ish-dhëndrin e Pal Kolës, ja çfarë ka zbuluar gazetari Elton Qyno

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel,
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam dërguar drejtuesëve të policisë

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam
x
BREAKING NEWS

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i sigurisë: U shërben interesave të pronarëve, përfshirjen e medias me krimin

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas asimilimit të PD-së

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?" Klodiana përplaset keq me Ramën: Nëse nuk më lë ta shpjegoj le ta mbyllë ekranin moderatorja, kjo është jeta e neveritshme

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?"
x
BREAKING NEWS

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që kanë dashur të përcjellin autorët

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt
x

Lifestyle

Të pafat në dashuri, tre shenjat e Horoskopit që nuk iu ecën me jetën sentimentale

Të pafat në dashuri, tre shenjat e Horoskopit që nuk iu ecën

Ne të gjithë njohim njerëz që nuk janë në gjendje të arrijnë një marrëdhënie të gjatë dhe të lumtur. Ndoshta ata kanë pritshmëri shumë të larta ose ndoshta janë të tërhequr nga njerëzit e gabuar. Këto shenja të zodiakut konsiderohen se kanë më pak fat në dashuri.

Peshqit e shohin botën përmes syzeve rozë. Ata idealizojnë partnerin e tyre, ndaj zhgënjehen kur kuptojnë se ai, si çdo burrë tjetër, ka të metat e tij. Ata kanë dëshira dhe kërkesa jorealiste që janë të pamundura për t’u përmbushur, prandaj shumë nga marrëdhëniet e tyre janë të dënuara që në fillim. Përveç kësaj, nga të gjitha shenjat, ato janë më të prirura për marrëdhënie sekrete që nuk mund t’u sjellin lumturi.

Të lindurit në shenjën e Gaforres janë të ndjeshëm dhe të kujdesshëm, por edhe mjaft kërkues. Kur e duan dikë, japin gjithçka nga vetja. Ata e humbasin veten lehtësisht në një marrëdhënie dhe për shkak të dëshirës për të bërë të lumtur partnerin, vendosin nevojat e tyre në plan të dytë. Për shkak të kësaj, si dhe për faktin se me kalimin e kohës partneri fillon t’i marrë gjërat si të mirëqena, ata bëhen lehtësisht të pakënaqur në marrëdhënie.

Bricjapët janë shenja më e ftohtë, kështu që është e vështirë t’i imagjinoni ata në një humor romantik. Megjithatë, ftohtësia është vetëm një maskë që ata përdorin për të mbrojtur veten nga zhgënjimi. Është shumë e vështirë për ta të relaksohen dhe të hapen, sepse ata gjithmonë presin më të keqen nga njerëzit, dhe për shkak të frikës së tyre nga intimiteti, shpesh janë vetëm dhe të pakënaqur.

Edhe pse në fillim nuk do të thoshit kështu për ta, ata janë të aftë të dashurojnë thellë dhe të vuajnë për shkak të humbjes së dashurisë.