Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Të papritura pafund/ Ja çfarë ndodh nesër me shenjat e horoskopit

Postuar: 23/10/2018 - 21:49

Dashi

Do të kaloni kohë duke kryer aktivitete sportive për të mbajtur trupin në formë. Duhet të mendoni për të realizuar disa ndryshime në arredimin e shtëpisë. Sot do të kuptoni sesa shumë iu do partneri/partnerja juaj.

Demi

Duhet të bëni pak pushim për t’u qetësuar psikologjikisht. Përpiquni të mos investoni në disa skema të dyshimta financiare me të cilat do të njiheni gjatë ditës së sotme. Ka gjasa të humbisni diçka, ndaj duhet të tregoheni shumë të vëmendshëm. Me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj do të zhvilloni një bisedë shumë romantike.

Binjaket

Sjellja juaj do të vlerësohet maksimalisht. Është dita e duhur për të komunikuar me persona, të cilët i takoni shumë rrallë. Romanca do të drejtojë zemrën tuaj. Aftësia për të ndihmuar të tjerët do të sjellë respekt ndaj jush.

Gaforrja

Shmangni konfliktet pasi mund t’ju shkaktojnë stres. Keni mundësi për të fituar para nëse do të veproni, ashtu siç duhet. Nëse keni në plan të udhëtoni, sigurohuni mirë dhe bëni shumë kujdes me dokumentet tuaja.

Luani

Do të ndiheni të mërzitur pasi ka gjasa të përballeni me një problem shëndetësor. Ka gjasa t’iu krijohen burime të reja të të ardhurave. Mungesa e komunikimit me një person që ju e doni shumë, do t’ju shndërrohet në stres.

Virgjëresha

Do të përballeni me shumë gjëra, por ruani qetësinë, pasi do t’ju duhet të ndërmerrni vendime të rëndësishme. Do të kaloni një mbrëmje të mrekullueshme me miqtë. Do ta keni të vështirë të bëni partnerin/partneren tuaj të kuptojë pozicionin në të cilin ndodheni.

Peshorja

Nisni meditimin dhe jogën, për t’u ndjerë mirë si fizikisht ashtu edhe psikologjikisht. Ka gjasa që debati me një fqinjin/ën tuaj t’ju prishë humorin. Megjithatë ruani qetësinë, përkundrazi vetëm do të përkeqësoni situatën. Duhet të kaloni më shumë kohë me partnerin/en tuaj.

Akrepi

Bëni mirë të mendoni pozitivisht. Gjendja financiare do t’ju përmirësohet, por sërish do të ndjeni vështirësi në realizimin e planeve tuaja. Mbrëmja me partneren/partnerin tuaj do t’ju relaksojë dhe do t’ju krijojë një gjendje të mrekullueshme. Dikush mund t’ju komplimentojë.

Shigjetari

Do të vlerësoni një mikun tuaj për suksesin e arritur. Do të fitoni para sot, por për shkak të rritjes së shpenzimeve do ta keni të vështirë të kurseni. Mund të merrni një lajm që do t’ju lumturojë pamasë.

Bricjapi

Sot do të përfshiheni në punë kreative. Ka gjasa të realizoni një plan shumë të rëndësishëm. Dikush do përpiqet t’ju lëndojë duke punuar kundër jush. Megjithatë aftësia juaj për të vepruar me zgjuarsi do t’iu bëjë ta kaloni këtë situatë.

Ujori

Sot të ndiheni shumë mirë nga ana shëndetësore dhe do të nisni të kryeni ushtrime fizike. Ka gjasa që një udhëtim që kishit planifikuar, t’ju shtyhet. Shmangni personat që përpiqen të prishin reputacionin tuaj.

Peshqit

Disa persona mund të mendojnë se jeni shumë të vjetër për të mësuar diçka të re, por kjo nuk është aspak e vërtetë pasi do të jeni në gjendje të mësoni shumë shpejt, për shkak të zgjuarsisë suaj. Do të kaloni një ditë të mrekullueshme, teksa bashkëshorti/bashkëshortja juaj përpiqet t’ju falë emocione të paharrueshme.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 20:53

Tifozët skocezë të cilët kanë nisur të vijnë në Tiranë që prej të mërkurës për ndeshjen e të shtunës  mes dy kombëtareve, përveç paraqitjes së tyre sportive gjithashtu do të dhurojnë 5 mijë paund për fëmijët me

Postuar: 15/11/2018 - 20:47

Dhimbjet menstruale janë rezultat i kontraksioneve të mitrës, për të çliruar substancat që kanë u

Postuar: 15/11/2018 - 20:21

Shoferi i një kompanie postale në SHBA për fat arriti të që pikasë në kohë diçka mes gjetheve.&nb

Postuar: 15/11/2018 - 19:16

Jeta si kjo në Tokë ndoshta është shumë më rrallë dhe më e çmuar sesa mendohej më parë.

Postuar: 15/11/2018 - 19:08

Një nga tiparet më të veçanta është ai që quhet referenca e zhvendosur, pra aftësia për të folu

Postuar: 15/11/2018 - 19:05

Legjenda thotë: Besohet se çdo shtëpi ka gjarprin e vet. Ata si rëndom, janë të qetë.

Postuar: 15/11/2018 - 18:43

Tradhtia është tabu në shumicën e lidhjeve, por një grua e cila brengoset se a po e tradhton burr