Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Telefoni i merr jetën 14-vjeçares

Postuar: 20/03/2019 - 09:42

Ishte duke u larë në vaskën e banjës teksa telefoni i saj ishte në karikim.
 
14-vjeçarja Yulia Vysotskaya, gjeti vdekjen në shtëpinë e saj në Cheboksary të Rusisë, pasi celulari që ishte në karikim, rrëshqiti dhe ra në kontakt me ujin.
 
Smartphone mendohet se rrëshqiti aksidentalisht këtë të shtunë, ndërkohë që trupi i pajetë u gjet nga prindërit e saj, të cilët lajmëruan ndihmën e shpejtë.
 
Por mjekët nuk kishin çfarë të bënin, duke e deklaruar të vdekur.
 
Ky nuk është rasti i parë i ngjashëm që ndodh, pasi pak kohë më parë po në Rusi dy vajza humbën jetën në të njëjtën mënyrë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 20:28

Tregohuni të kujdesshëm që gjithçka ta konsumoni në sasinë e duhur.

Një burrë që konsumoi shumë sildenafilin, përbërës aktiv në Viagra përfundoi me probleme serioze në shikim.

Postuar: 18/07/2019 - 20:20

Ngjarje të tilla janë mjaft të rralla.

Postuar: 18/07/2019 - 19:43

Një grua ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i nëntë i një ndërtese, ndërsa po kryente marrëd

Postuar: 18/07/2019 - 19:05

Një peshkatar ka gjetur në det një shishe që mbante brenda një letër të shkruar 50 vite më parë

Postuar: 18/07/2019 - 18:26

Kur zbuloi se e shoqja kishte të dashur, humbi toruan dhe pasi zbuloi rivalin në dashuri, mori nj

Postuar: 18/07/2019 - 18:14

Ky rast i pazakontë i një gruaje nga Britania e Madhe është bërë viral në rrjet.

Postuar: 18/07/2019 - 18:05

Ka gjëra në jetë që duken të destinuara për ne.