BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Lifestyle

‘Tërbohet’ Pallati Mbretëror pas publikimit të protokollit TOP-SEKRET për vdekjen e mbretëreshës Elizabet, bën lëvizjen e menjëhershme

‘Tërbohet’ Pallati Mbretëror pas publikimit të

Publikimi i “Protokollit të vdekjes së mbretëreshës Elizabeth II” duket se ka zemëruar jo pak Pallatin Mbretëror, i cili edhe pse nuk ka dhënë asnjë koment zyrtar, është e kuptueshme që po i përkushtohet kësaj çështje, shkruan ‘The Sun’.

Dokumentet e publikuara, të koduara “Operacioni London Bridge”, supozohet të jenë sekrete, duke detajuar çdo veprim që do ndërmerret menjëherë pasi Mbretëresha të vdesë. Dokumenti top-sekret iu dorëzua një ëeb-faqeje politike duke shkelur rregullat në mënyrë tronditëse për Pallatin Mbretëror.

Ndihmësit po gjurmojnë personin përgjegjës për rrjedhjen e dokumenteve, pasi planet u bënë tituj në të gjithë botën, ndërkohë që detaje të tilla synojnë të mbeten private. Një seri detajesh të tjera besohet se janë shtuar në këto dokumente duke u bazuar tek situata e pandemisë.

Zyrtarët shprehen se janë të shqetësuar për numrin e njerëzve që do të shkojnë në Londër dhe për mungesën e stafit për të menaxhuar turmat. Dokumentet e fshehta mbi “Protokollin per vdekjen e mbretëreshës” u bënë publike pak ditë më parë, duke marre jehonë në mediat botërore.