Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tërmeti i fuqishëm derdh ujin e pishinës nga kulla gjigande (VIDEO)

Postuar: 22/04/2019 - 21:02

 Një tërmet 6.3 ballë goditi në orën 09:11 Filipinet, në Azinë Juglindore. Kamerat kanë regjistruar edhe momentin kur uji i pishinës në një prej kullave të larta të Manilës, kryeqytet i vendit, është dredhur si pasojë e lëkundjeve të forta.

Tërmeti në Filipine ka shkaktuar vdekjen e pesë personave dhe dhjetëra të tjerë kanë mbetur të lënduar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 22:57

Kukullat e seksit aktualisht janë një nga bizneset më fitimprurëse në botë.

Postuar: 24/08/2019 - 09:08

DASHI: Ju i keni borxh një mirënjohje njerëzve që ju kanë ndihmuar në jetën tuaj, të gjithë ata m

Postuar: 23/08/2019 - 22:30

Keni probleme me gjumin? Një teknikë e ushtarakëve do t’ju vijë në ndihmë.

Postuar: 23/08/2019 - 20:54

Format dhe llojet e këmbës janë nga më të ndryshmet dhe janë pikërisht gishtat ata që përcaktojnë

Postuar: 23/08/2019 - 19:49

Prej disa ditësh, pylli gjigant i Amazonës është mbuluar nga flakët.
 

Postuar: 23/08/2019 - 19:35

Përvojë që nuk do harrohet do jetë për një çift nga Vietnami hera e parë që kryen marrëdhënie sek