BREAKING NEWS

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën paralajmërimin e fortë: Publikimet janë mesazhe, sulmi kibernetik vazhdon

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën
x
BREAKING NEWS

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i kriminalistikës ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Bisedat e 506 mijë shqiptarëve në WhatsApp janë nxjerrë në shitje

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen reagimi i ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, Kosova pjesë e Serbisë!

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e përbashkët: Vëllezërit nga Kosova kanë paguar oligarkët për të ardhur në tokën amë! Ballkani Hapur tradhtia më e madhe

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e
x
BREAKING NEWS

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën thirrjen e fortë Bashkisë dhe e paralajmëron

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën
x
BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha zbulon arsyen pse u largua nga parlamenti

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x

Lifestyle

Tinëzarë që përdorin maskën e mirësisë, 2 shenjat e Horoskopit që mund t’i shkelin të gjithë për të arritur qëllimin e tyre

Tinëzarë që përdorin maskën e mirësisë, 2

Ata mund të bëhen të pamëshirshëm, pasi qëllimi i tyre është suksesi absolut. Të shkelin të tjerët është hobi i tyre. Ata i lënë të tjerët të ecin përpara me ndihmën e tyre dhe bëjnë gjithçka për të arritur qëllimet e tyre. Cilat janë shenjat e Horoskopit që do t’ju ulin t’u dalluar apo për të realizuar çdo plan të tyre?

Luani

Për shkak se ka një vlerësim të lartë për veten, ai pret që të tjerët t’i ofrojnë gjithçka dhe ai të mos japë asgjë. Shenjat mosmirënjohëse dhe sidomos kur përfitojnë. Ata mendojnë se secili u detyrohet atyre dhe se duhet të ndjejnë edhe mirënjohje që madhëria e tij u jep rëndësi.


Bricjapi

Shenjat tinëzare që përdorin maskën e mirësisë dhe miqësisë për t’u lidhur me këdo që favorizon interesat e tyre dhe për të ngjitur shkallët financiarisht, profesionalisht dhe socialisht. Ata fshehin brenda vetes rezerva të mëdha hipokrizie dhe dyfytyrësie.