BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Lifestyle

Tradhti, takime të fshehta, fillim i vështirë/ Meri Shehu paralajmëron këto shenja: Një propozim erotik nga dikush i njohur, sot…

Tradhti, takime të fshehta, fillim i vështirë/ Meri Shehu

Dashi
Nje lidhje ne pune qe kishte te bente jo vetem me punen por ishte edhe njohje apo lidhje erotike sot do perfundoje duke ju lene te zhgenjyer.

Demi
Sot eshte momenti i fundit per te vendosur per nje relacion te rendesishem ne jeten tuaj personale. Nese ky vendim nuk merret akoma edhe sot kjo do te thote qe duhet te hiqni dore.

Binjaket
Nje ceshtje familjare duhet te perfundoje sot si nje mundesi per te rregulluar shtepine, harmonine familjare dhe nje ceshtje pronesie. Nje propozim erotik nga dikush i njohur do behet sot.

Gaforrja
Do pergatiteni te beheni me serioz ne qellimet tuaja, megjithese do ti jepni nje ngjyrim familjar apo te rendesishem pasi kerkoni me shume siguri dhe njerez te sigurt .

Luani
Sot do ti shkisni me lezet nje personi qe e keni mbajtur me fjale apo dokra per shume kohe dhe do ta lini kaq te mahnitur sa nuk do kete mundesi te reagoje.

Virgjeresha
Ditet e bukura po mbarojne dhe po fillojne ditet qe kane te bejne me shume me ate qe duhet te manaxhoni apo te merrni tashme. Po kjo do jete e veshtire si fillim.

Peshorja
Nga sot Aferdita ne shenjen tuaj do jete shume e kendshme dhe e dashur me shenjen tuaj. Por para se ta merrni stafeten do ju duhet te perjetoni edhe nje tradhti te vogel.

Akrepi
Aferdita ne Peshore ju sjell deshire per takime dhe jete te fshehte sentimentale. Do keni me shume se nje variant dhe kjo do ju beje te levizni ne fshehtesi dhe ne heshtje.

Shigjetari
Dite e bukur sot per ju do filloni te bini ne sy dhe te jeni me te pranueshem nga te tjeret Do keni propozime ne jeten personale apo dikush nga shoqeria do ju punoj nje loje jo te kendshme ne jeten personale .

Bricjapi
Tashe e verteta qe keni dashur gjithmone te dale ne drite do duket ashtu sic eshte Kjo do ju sjelle qetesi pasi do kuptoni qe ju jeni te kerkuar por dikush ju kishte ngateruar dhe penguar .

Ujori
Dite me fat sot ne lidhje me optimizmin dhe komunikimin me dike qe jeton larg dhe qe tashme ju jep shprese direkte se do jete me ju apo do vij drejt jush sidomos ne jeten personale .

Peshqit
Sikur te gjitha ditet ne vazhdim te nisnin me ngjyrimin e sotem do ndjeheshit shume mire. Vetem kujdes se tashme asgje nuk eshte e konfirmuar por eshte nendorazi si ne ekonomi ashtu edhe ne jeten personale.