BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Lifestyle

Tragjike / U zgjua në spital, i riu merr vesh që ishte paralizuar dhe se kishte humbur tre vajzat

Tragjike / U zgjua në spital, i riu merr vesh që ishte paralizuar dhe
Një 26-vjeçar është zgjuar në një dhomë spitali dhe ka mësuar se kishte mbetur i paralizuar. Por, sikur kjo të mos mjaftonte, ai mësoi gjithashtu se kishte humbur tre vajzat.
 
Somchai Lurak, menaxher në një restorant në Idaho, SHBA, mbeti i plagosur rëndë pasi një shofer në gjendje të dehur e goditi makinën e tyre ndërsa ecte me 129 km/h.
 
Në momentin e përplasjes, makina e familjes Lurak kishte ndaluar në semafor. Ndërkohë, shoferi e ka pranuar fajësinë dhe së shpejti pritet të marrë dënimin.
 
E fejuara e tij Emma Weigand, që është njëkohësisht dhe njerka e vajzave, ndodhej në sediljen e pasagjerit dhe si pasojë e aksidentit theu disa brinjë dhe një krah.
 
Ndërkohë që Somchai ndodhej në spital, vëllait të tij i ra për pjesë që t’i jepte lajmin e keq për fëmijët.
 
Në aksident humbën jetën vajzat Aneena, 6, Kya, 5, dhe Drayka, tre vjeçe.