Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tragjike / U zgjua në spital, i riu merr vesh që ishte paralizuar dhe se kishte humbur tre vajzat

Postuar: 11/09/2019 - 16:58

Një 26-vjeçar është zgjuar në një dhomë spitali dhe ka mësuar se kishte mbetur i paralizuar. Por, sikur kjo të mos mjaftonte, ai mësoi gjithashtu se kishte humbur tre vajzat.
 
Somchai Lurak, menaxher në një restorant në Idaho, SHBA, mbeti i plagosur rëndë pasi një shofer në gjendje të dehur e goditi makinën e tyre ndërsa ecte me 129 km/h.
 
Në momentin e përplasjes, makina e familjes Lurak kishte ndaluar në semafor. Ndërkohë, shoferi e ka pranuar fajësinë dhe së shpejti pritet të marrë dënimin.
 
E fejuara e tij Emma Weigand, që është njëkohësisht dhe njerka e vajzave, ndodhej në sediljen e pasagjerit dhe si pasojë e aksidentit theu disa brinjë dhe një krah.
 
Ndërkohë që Somchai ndodhej në spital, vëllait të tij i ra për pjesë që t’i jepte lajmin e keq për fëmijët.
 
Në aksident humbën jetën vajzat Aneena, 6, Kya, 5, dhe Drayka, tre vjeçe.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 15:08

 Dashi
Java fillon me një problem në një bashkëpunim apo marrëdhënie personale. Do ju duhet të ndani mendjen në një raport të vështirë.

Postuar: 18/11/2019 - 13:33

Në Indonezi ndodhet një vend shumë i çuditshëm.

Postuar: 18/11/2019 - 12:30

Vetëm se i keni menstruacionet nuk do të thotë se duhet të shmangni seksin me çdo kusht.

Postuar: 18/11/2019 - 12:23

Dimri po vjen dhe teksa të gjithë një mendje e kemi nga festat, me siguri që jeni duke planifikua

Postuar: 18/11/2019 - 10:27

Pastiçieri italian Nicola Loi var çdo mbrëmje jashtë pastiçerisë qese ku brenda ka ushqim të pake

Postuar: 18/11/2019 - 10:09

Inteligjenca artificiale mund të parashikojë se ku dhe kur rrufeja do të bjerë brenda një interva