BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x
BREAKING NEWS

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do të jetë moti në gusht, surprizat që na presin javën e ardhshme dhe kthesa e madh pas datës 15

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do
x
BREAKING NEWS

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas ‘bombën’ për Ilir Metën

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas
x
BREAKING NEWS

“Meta ka qenë nën ndikimin e Berishës”, Fatos Klosi nxjerr prapaskenat dhe tregon si i mashtroi ish-Presidenti: Në historinë e famshme të Poliçanit ai ka...

“Meta ka qenë nën ndikimin e Berishës”, Fatos Klosi
x

Lifestyle

Tre shenjat e Horoskopit më pafat në muajin gusht

Tre shenjat e Horoskopit më pafat në muajin gusht

Gushti mund të jetë një nga muajt më të lumtur dhe më të preferuar të vitit, pasi të gjithë ne pak a shumë do të largohemi për pushimet e shumëpritura, por për tre përfaqësues të zodiakut gjërat nuk do të shkojnë aq mirë.

Gushti ka disa favore dhe disa më pak fat. Më poshtë do të merremi me këtë të fundit.

Dashi

Dashi nuk do të ketë verën më të mirë këtë vit, por mos u shqetësoni. Vetëm pushimi dhe relaksimi nuk pritet të trokasë në derën tuaj këtë verë. Jini të durueshëm dhe të qetë, pasi disa tensione të vogla me të dashurit tuaj do t’ju prishin qetësinë, por shumë shpejt gjithçka do të rikthehet.

Peshorja

Një ndryshim në jetën tuaj personale do të prishë qetësinë dhe gjithçka që keni ditur në të kaluarën. Rikthimi i një personi të dashur, të dikurshëm mund të ndodhë, por kjo do t’ju sjellë shqetësim dhe do t’ju bëjë të mendoni, aty ku mendonit se gjithçka ishte zgjidhur.

Akrepi

Ndoshta më pak i favorizuari i muajit të ardhshëm është Akrepi. Me datat e stacioneve në pesë ditët e para të muajit, tregoni durim dhe këmbëngulje për të kaluar.

Tensionet në punë, disa pengesa dhe pak grimca do ju shqetësojnë jo pak, por gjithçka zgjidhet dhe shkon mirë nga fundi i gushtit e në vazhdim.