BREAKING NEWS

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas shpalljes non grata të Berishës: U vendos të kishim një qëndrim të përbashkët

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej në burg nëse nuk i bindej këtij ultimatumi! Ja pse për disa kohë nuk mund të shkonte dot në SHBA

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej
x
BREAKING NEWS

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me regjinë: Më çmendët

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me
x
BREAKING NEWS

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta dëgjoni shumë shpejt...

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë dakord për ‘Ballkanin e Hapur”? Ja çfarë thotë kryeministri Rama: Politika nuk është spektakël si Big Brother që të zihen njerëzit për brava

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë
x
BREAKING NEWS

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se çfarë do të ndodhë të dielën

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike? Escobar: Biden dhe Blinken kanë qenë të qartë

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike?
x

Lifestyle

Tre shenjat e horoskopit që do të kenë një javë të vështirë

Tre shenjat e horoskopit që do të kenë një javë të

Nis një javë e re, e cila për fat të keq do të jetë mjaft e vështirë për disa shenja të Horoskopit. Me hënën përballë Saturnit, disa shenja do të ndjejnë nevojën për ngrohtësi familjare dhe të tjerat do të përjetojnë një tension dhe një ndjenjë armiqësie.

Dashi

Reagimet dhe zemërimi ka të ngjarë të shoqërojnë çdo lëvizje tuajën këtë javë, pavarësisht se përpiqeni të jeni të sjellshëm dhe miqësor. Për sot rekomandohet kujdes dhe më shumë durim, pasi edhe një mosmarrëveshje në dukje e parëndësishme mund të marrë përmasa të mëdha.

Mundohuni të mos mbylleni me veten dhe përfitoni nga pozicioni i planetëve (Dielli në Shigjetar) për planet tuaja. Mos harroni se të menduarit negativ nuk na ndihmon kurrë të ecim përpara.

Akrepi

Ju ndiheni mjaft agresivë këtë javë, me mendimet e të tjerëve që ju provokojnë më shumë. Në të njëjtën kohë ndiheni mjaft të fortë, por përmes kësaj energjie shfaqet një negativitet i madh. Ju përpiqeni të ndiqni rrymën, por nuk jeni dakord me të, ndaj do të keni nevojë të fortë për të reaguar vazhdimisht.

Gjithçka do t’ju acarojë dhe do e keni shumë të vështirë të kontrolloni nervat, ndërkohë që mirënjohja nuk ju shoqëron këto ditë. Merrni frymë thellë dhe mendoni qartë përpara se të flisni ose veproni, sepse financat tuaja nuk janë në gjendjen më të mirë.

Shigjetari

Jeni mbyllur me veten dhe mendoni se gjithçka është negative. Ju mendoni se introversioni është ajo që do t’ju shpëtojë, por nuk është gjithmonë kështu.

Të mendosh se ke të drejtë në çdo gjë dhe ta diskutosh vetëm me veten nuk është zgjidhje. Duhet të dalësh, të jesh prezent dhe të deklarosh që je këtu, përndryshe asgjë nuk do të ndryshojë.

Thirrni miqtë tuaj që mund t’i keni lënë pas dore ose dëgjoni ato që kanë për të thënë ata përreth jush. Kjo është një kohë kur fillon ndryshimi, për sa kohë që ju u jepni atyre një shans.