Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)
x

Lifestyle

3 shenjat më tradhtare të horoskopit sipas Meri Shehut

3 shenjat më tradhtare të horoskopit sipas Meri Shehut

Astrologe Meri Shehu ka treguar për 3 shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë!

Teksa po fliste për prirjet e tradhtisë së shenjës së Peshores, Meri zbuloi 3 shenjat që renditen të parat sa i përket tendencës për të tradhtuar.

“Peshoret, në thelb kanë diplomaci, por janë pak tradhtarë. Ashtu siç janë diplomatë në dashuri, Afërdita i bën të flirtojnë. Por martesën e duan, tradhtojnë apo nuk tradhtojnë”, është shprehur ajo në një nga intervistat e saj.

Por cilat janë shenjat më tradhtare të horoskopit?

Nëse do të duhet të veçonte tre, Meri Shehu përmendi Dashin, Ujorin dhe Binjakët.

Ajo përmendi edhe Akrepin, por e përjashtoi nga treshja tradhtare, duke thënë se tradhton por “jo dhe aq”!.