BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Lifestyle

Tregohuni të kujdesshëm/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Tregohuni të kujdesshëm/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni

Dashi

Nuk do të jeni shumë të kujdesshëm dhe mund të rrezikoni duke bërë ndonjë gabim. Gjatë ditës së mërkurë 15 shtator duhet të sforcoheni disi. Nga ana tjetër, kjo ditë do të jetë shumë interesante sa i takon ndjenjave.

Demi

Sa më shumë objektivi duket më i afërt, aq më tepër shtohen vështirësitë për ta arritur, sidomos nga pengesat që ju sjellin disa persona. Në raport me njerëzit përreth, nuk do të jeni shumë të disponueshëm.

Binjakët

Pritet që në punën tuaj të ketë një ndryshim. Duket sikur nuk ndiheni më rehat në të njëjtat kushte pune dhe kjo gjë ju shqetëson. Këshillohet që të tregoheni disi të duruar.

Gaforrja

Kjo ditë e mërkurë do të jetë e mbushur me shumë mundësi të cilat do ju lejojnë që të realizoni atë që dëshironi. Gëzime të vogla mund të sjellin zhvillime të mëdha.

Luani

Në sajë të Afërditës, Marsit e deri diku edhe Uranit, ripërtërtëritja juaj do të jetë e shpejtë dhe jeni gati për revansh. Por kujdes, sepse hëna në shenjë mund të stimulojë instinktin e hakmarrjes.

Virgjëresha

Këshillohet që të tregoheni të kujdesshëm lidhur me atë që thuhet dhe shkruhet. Mos lejoni të kushtëzoheni nga gjykimet e të tjerëve. Reflektoni, pasi ka zgjedhje të cilat nuk iu bindin.

Peshorja

Jeni të shqetësuar për financat tuaja, të cilat do ju kushtëzojnë lidhur me një blerje. Kjo nuk është dita e duhur për të bërë zgjedhje impulsive, për shkak se jeni konfuz.

Akrepi

Këtë të mërkurë do të jeni kreativ dhe do të keni ide të mira se si të përmirësoni bashkëveprimin në dashuri. Do të jeni më aktiv dhe dinamik gjatë kësaj dite dhe për këtë arsye rikuperimi do të jetë i ndjeshëm.

Shigjetari

Periudha që po kaloni është plot vështirësi dhe në një farë mënyre edhe e mundimshme. Për fatin tuaj të mirë, është Afërdita që ju lehtëson nga ana shpirtërore.

Bricjapi

Do të nisë rikuperimi për ju dhe një sukses është shumë i afërt. Në punë është momenti kur prisni një përgjigje. Por duhet të bëni durim.

Ujori

Mund të ndjeheni të lodhur fizikisht, ndoshta edhe të stresuar nga punët që keni përpara, por në fund, kënaqësitë do të jenë të shumta.

Peshqit

Përfitoni nga një ditë kur planetët janë të gjithë me ju për t’i hapur rrugën realizimit të një projekti. Jeni disi të mbyllur, por kjo nuk ju ndihmon aspak, prandaj hapjuni dikujt, pse jo edhe partnerit