Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Lifestyle

Tregoni kujdes nga një e afërmja e juaj, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Tregoni kujdes nga një e afërmja e juaj, Meri Shehu paralajmëron

Meri Shehu sjell parashikimin e yjeve për ditën e sotme, teksa një paralajmërim të fortë ka për shenjën e Bricjapit.

E Marte dt 8 dhe nje atmosfere melankolike qendron ne ajer

Marsi ne Dash do filoj te leviz shume ngadale pasi behet gati per rrugetimin e tij te kundert qe do zgjasi 2 muaj

Sot do ndjehemi se futemi ne nje periudhe pritjeje dhe veprimi behet me i ngadalte Bie ritmi
Ne te njejten kohe nga mbasditja Hena do pershkruaj gradet e fundit ne Dem nen ndikimin e yjesise se Pleiadheve

Vone ne darke do takoj Alkyonin nje nga motrat qe Qajne

Nje hidherim sentimental do ndjenjet dhe largohemi nga optimizmi apo cdo rrezatim optimist

Duhet tu largohemi kryesisht shqetesimit qe lidhet me te shkuaren meqenese situatat eshte nen ndikimin e kesaj reje te mjegullt te Pleiadheve

Dashi
Sot nuk duhet te merrni vendime te rendesishme dhe as te veproni ne nje situate te paqarte Pas pak Marsi do kthehet i kundert ne shenjen tuaj dhe shume situatat do rikthehen nga fillimi per tu sqaruar

Demi
Ne jeten personale sot ndjeheni te paqarte dhe shume melankolik Kjo vejen ndoshta ngaqe zjarri i brendshem sikur po shuhet dhe nuk ndjeheni as te konfliktuar nga kundershtaret

Binjaket
Se shpejti hena do futet ne shenjen tuaj dhe nje ajer i ri do marri kete re te mjegullt te dites se sotme Por per momentin jeni te bllokuar shpirterisht dhe psikologjikisht

Gaforrja
Thenia Ujku mjegull do sot do ishte e mire per shenjen tuaj por ndryshimi nga sot neser do jete i shpejte dhe nuk do keni shume kohe te mbuloni gabimet

Luani
Disa situatat dhe njerez do ndryshojn edhe vendin ku punoni por asgje nuk do jete aq e qarte por disi e trishtueshme ne pergjithesi Ndoshta nuk do ta pranoni nje ndryshim te papritur te pozicionit tuaj ne pune

Virgjeresha
Nje ceshtje ligjore apo nje projekt shume i rendesishem eshte shume i paqarte per ju sot madje me pengesa dhe mund tju fuse ne nje pesimizem dhe deshperim

Peshorja
Kujdes sot ne detyrimet shpirterore e morale pasi do ndjeheni disi te maget apo te vonuar perball dikujt qe ju intereson apo eshte i afert me ju Kujdes ne ceshtjet ekonomike

Akrepi
Do ndjeni nje pengese perball jush si te themi nje marrveshje qe nuk behet apo nje marredhenie qe ne vend te sqarohet keqkuptohet me shume sidomos ne cift

Shigjetari
Sot nuk duhet te merrni asnje vendim per ndryshim pune apo per te ekspozuar planet tuaja Nuk do ndjeheni te qarte me asnje plan apo udhetim pune Kujdes shëndetin

Bricjapi
Mjegullnaja do vij ne jeten personale ku nje marredhenie do shqetesohet aq shume sa do detyroheni te hiqni dore apo te qani nese jeni mashkull Nese jeni femer kujdes nga nje e aferme

Ujori
Nje ndryshim ne nje ceshtje shtepie apo me nje figure shoqerore ju stereson ne diten e sotme Kujdes me njerzit qe i cilesoni te afert apo qe rijne prane jush

Peshqit
Ne diten e sote do merrni nje lajm qe nuk eshte shume i mire dhe kjo ju merzit sidomos ne ceshtje pune e miqesie Por duhet te prisni derisa situatat te sqarohet