Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Turistja ruse mahnit qytetin turistik, fotot e saj bëjnë xhiron në rrjet

Postuar: 13/03/2018 - 15:41

 Në qytetin turistik të Dahabit në Detin e Kuq, në Egjipt ka ndodhur diçka vërtet impresionuse, që ka lënë të habitur të gjithë dëshmitarët e asaj skene. Një turiste ruse, teksa notonte ka sjellë në jetë, foshnjën e saj. Kjo skenë “magjike” është fotografuar, dhe fotot kanë bërë xhiron e rrjetit. Nga fotot nëna duket e lumtur dhe e qetë, teksa ndihmohet nga partner i saj dhe një mashkull tjetër.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/03/2018 - 14:52

Vështirësitë janë situata në jetë që na bëjnë të rritemi më shpejt, që na ftojnë të shohim gjërat në një mënyrë tjetër, e cila na detyron të dalim nga vetja. Na lejojnë ta njohim atë pjesë tonën që është fshehur, edhe pse mu para syve tanë.

Postuar: 21/03/2018 - 13:56

Të gjesh dashurinë të bën më të shëndoshë, thuhet në një studim të bërë së fundmi.

Postuar: 21/03/2018 - 12:22

Janë shumë të ndikuar nga liria dhe janë të pavarur

Postuar: 21/03/2018 - 10:45

Mund t’ju duket e çuditshme,  por muaji i lindjes do të thotë shumë për karakterin e njerëzve. Mësoni më poshtë domethënien që fsheh secili muaj.

Postuar: 21/03/2018 - 10:06

Shumë njerëz kanë tendencë të përdorin WhatsApp-in për të komunikuar me të dashurit e tyre, duke u thënë atyre se ku ndodhen në atë moment, duke e ditur vendndodhjen e tyre në k

Postuar: 21/03/2018 - 09:45

Të posedosh intelektin do të thotë të kesh ‘armën’ më të fuqishme në duar. Personat që dallohen për intelektin e tyre ofrojnë mbrojtje, komfort dhe siguri.

Postuar: 20/03/2018 - 23:06

Ndonjëherë shfaqemi si të pasjellshëm ose të pagdhendur, por në të vërtetë është vetëm mendësia e tyre e pavarur që shpie njerëzit në rrugën e gabuar herë pas here.