Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U bë meme në gjithë botën, adoleshenti zbulon çfarë i ndodhi gjatë orës së mësimit

Postuar: 22/04/2019 - 19:33

 Një i ri, cili përfundoi duke u bërë meme ndërkombëtare në moshën 16-vjeçare, ka treguar prapaskenat e fotos.

Fotoja e tij duke u shtrënguar aq shumë sa i kishin dalë damarët në fytyrë bëri xhiron e rrjetit vetëm pak muaj pas publikimit në rrjetet sociale.

Shumica e memeve vinin me mbishkrimin: Kur mundohesh të mbash një po*dhë në prani të një vajze të lezetshme të klasës.

Nxënësi në foto tashmë është 20-vjeç dhe është identifikuar si Michael McGee.

McGee shpjegoi për UNILAD:

Epo, djali që bëri foton ishte një shok i miri i imi që prej se u shpërngula fillimisht këtu në Teksas, dhe ai e dinte që unë isha i mirë me mimikat e fytyrës. Ai donte që të bënte diçka gazmore për në tëitter dhe më tha që të bëja fytyrën. Ai e postoi foton dhe pas gati tre muajsh fotoja shpërtheu gjithandej.”

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 12:30

Ditët e fundit në Itali po qarkullon gjerësisht lajmi i fituesit të më të madh në historinë e lotarisë italiane, SuperEnaloto.

Postuar: 16/08/2019 - 23:58

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 17 gusht 2019.

Postuar: 15/08/2019 - 23:18

Është i ditur fakti që seksi ka efekt relaksues, madje e stimulon gjumin.

Postuar: 15/08/2019 - 21:49

Gazeta e Mjekësisë Seksuale botoi një studim të ri që i jepte përgjigje një pyetjeje disi të paza

Postuar: 15/08/2019 - 21:33

Një video virale ka bërë që autoritetet të marrin masa ekstreme e të mbyllin një plazh të tërë në

Postuar: 15/08/2019 - 20:09

Bëni një muaj plazh dhe në tetor nuk keni asnjë grimë ‘ngjyrë çokollate’ në lëkurë?