Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U kap nga i shoqi duke bërë s*** me nxënësin e vet 15-vjeçar, mësuesja dënohet me 20 muaj burg

Postuar: 11/02/2019 - 20:18

Një mësuese 30-vjeçare në një shkollë të krishterë, është dënuar me 20 muaj burg, pasi është kapur nga i shoqi duke bërë seks me nxënësin e saj 15-vjeçar.

Andrea Baber, e pranoi akuzën dhe për këtë arsye u dënua për përdhunim dhe marrëdhënie me të mitur, ndërkohë që u rrëzuan akuzat për sodomi dhe dhënie marijuana nxënësit të saj.

Ngjarja ndodhi dy vjet më parë në një shkollë në SHBA.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/06/2019 - 15:53

Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e shenjës së mëposhtme xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në një sëmundje që e bren nga brenda.

Postuar: 26/06/2019 - 07:06

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do

Postuar: 25/06/2019 - 07:08

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do

Postuar: 24/06/2019 - 07:08

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 24 qershor 2019.

Postuar: 23/06/2019 - 22:08

Një delfin ka sjellë në jetë të voglin e saj në bregun e Gjirit të Lalëzit.

Postuar: 21/06/2019 - 12:28

Sezoni i Binjakëve ishte një periudhë e vërtetë argëtimi dhe prej ditës së sotme futemi në sezoni

Postuar: 21/06/2019 - 07:05

 Dashi