Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U kthye nga pushimet dhe ndjeu shqetësim në kokë, e pabesueshme çfarë i gjejnë mjekët

Postuar: 18/07/2019 - 18:14

Ky rast i pazakontë i një gruaje nga Britania e Madhe është bërë viral në rrjet.

Ajo u kthye nga udhëtimi i saj në Afrikë dhe kishte filluar të ndjente një shqetësim nën lëkurë tek pjesa e kokës.

Menjëherë ajo vajti në spital, nga ku mjekët u befasuan.

Brenda lëkurës, 55-vjeçarja kishte një larvë. Mjekët nxorën larvën prej andej dhe e dërguan për ekzaminim.

Një mjek specialist ka thënë se ndoshta gruas i ishte ngjitur larva nga ndonjë peshqir që ka përdorur gjatë udhëtimit të saj në Afrikë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 07/12/2019 - 21:57

Mund të tingëllojë si gjëja më absurde që keni dëgjuar së fundmi, por po, është e vërtetë. Një banane e ngjitur në mur me ngjitës doli në shitje në Art Basel Miami Beach për 120.000 dollarë.

Postuar: 07/12/2019 - 11:26

Informacionet e shumta që vijnë nga një takim i afërt i sondës së NASA-s me Diellin, u jep shke

Postuar: 07/12/2019 - 10:28

Sitio Pariahan, është një fshat bregdetar në Filipine që dikur ishte ishull, dhe tani është thu

Postuar: 07/12/2019 - 09:38

Simbol i Vitit të Ri kinez është Miu, ndërsa ky vit do të jetë plot surpriza.

Postuar: 06/12/2019 - 17:26

Flitet shumë sot në internet për respektimin e të kufijve me të tjerët, dhe kjo duhet të vlejë