Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U nda nga i dashuri, por nuk veproi siç bëjnë të gjithë që fshijnë fotografitë, kjo bëri diçka që do habiteni edhe ju mund ta bëni!

Postuar: 21/11/2019 - 15:46

Shpesh herë njerëzit pësojnë goditje të shumta në lidhje. Madje ndarja vjen si opsion i shpeshtë tek shumë prej tyre.

Por një nga hapat e parë që ndërmerren menjëherë pas ndarjes, është fshirja e fotografive të përbashkëta nga rrjetet sociale.

Një femër vendosi të bëjë diçka tjetër. Rosie nga Singapori në vend që të largonte fotografitë e vjetra me ishin, ajo thjeshtë vendosi që të ndryshojë mbishkrimet tek fotografitë, transmeton Indeksonline.

Rosie nuk fshiu asnjë fotografi, por  i ndryshoi shkrimet duke e përshkruar situatën reale.

Shumë prej ndjekësve e pëlqyen këtë, madje e panë si mundësi për ta provuar.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2019 - 18:03

Shumë persona shpesh përpiqen të sillen në mënyrën më të përsosur të mundshme, për t’u pranuar nga shoqëria

Por është e rëndësishme të dini se askush nuk ka lindur i përsosur.

Postuar: 14/12/2019 - 13:35

Astrologe Meri ka publikuar horoskopin e fundjavës për shenjat e horoskopit.

Postuar: 13/12/2019 - 09:32

Jo të paktë janë ata njerëz që besojnë tek besëtytnitë dhe çdo gjë që iu lidh në jetë e lidhin me

Postuar: 13/12/2019 - 09:16

Një djalosh shqiptar nga Gjilani ka bërë një gjest të rrallë.

Postuar: 13/12/2019 - 07:57

Disa persona janë krejt të pandjeshëm, kur bëhet fjalë për t’i dhënë fund një lidhje edhe p

Postuar: 13/12/2019 - 07:03

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do