Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U rrëzua nga krevati i ri gjatë seksit, paralizohet gruaja

Postuar: 12/01/2019 - 23:55

Një grua ka mbetur e paralizuar pasi u rrëzua nga krevati i saj i ri gjatë marrëdhënies seksuale.
 
Claire Busby nga Berkshire, pësoi lëndime në kurriz kur ajo ra nga krevati gjigant teksa merrte pozicion për partnerin.
 
46-vjeçarja po merr masa ligjore kundër kompanisë Berkshire Bed, duke thënë se shtrati ishte në një “gjendje të dëmtuar”.
 
Firma mohon përgjegjësinë për plagët e saj dhe po përpiqet të fitojë gjyqin.
 
Çështja po shqyrtohet nga gjykatësi Barry Cotter, të cilit iu deklarua se kishte defekte në krevat që i shkaktuan trauma Claire.
 
Gjykata dëgjoi se ajo u lëndua vetëm një javë pas blerjes së krevatit gjatë marrëdhënies seksuale me partnerin e saj John Marshall. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/07/2019 - 13:43

FaceApp është një ka manitë e fundit në rrjetet sociale, por ekspertët po ngrenë alarmin. Ky aplikacion i cili është bërë viral kohët e fundit është projektuar nga ekspertët rusë në vitin 2017.

Postuar: 16/07/2019 - 21:19

Instagrami është përfshirë nga një valë e fuqishme kritikash pasi ka lejuar një foto të një 17-

Postuar: 16/07/2019 - 18:29

Mbrëmjen e sotme do të ndodhë eklips i pjesshëm i hënës që do të jetë i dukshëm pothuajse në të

Postuar: 16/07/2019 - 18:08

Disa konsumatorë në Sao Paolo të Brazilit kanë mbetur pa fjalë kur gjetën kokainë brenda kutive t

Postuar: 16/07/2019 - 16:13

Të gjithë njerëzit mendojnë se vajzat përjetojnë më shumë kënaqësi seksuale, kur janë rreth të 20

Postuar: 16/07/2019 - 13:47

Fëmijët nuk janë “të voglit e rritur”, pohon profesori i fizikës dhe eksperti për rre