BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Lifestyle

Ua kalon edhe viagrave, kjo është pija që të gjithë e kemi në shtëpi dhe ju bën të përjetoni seks të çmendur

Ua kalon edhe viagrave, kjo është pija që të gjithë e

Studimet e fundit kanë arritur në përfundimin se çelësi për një orgazmë më të fortë është që të bëni një banjë paraprakisht. Për shkak se nxehtësia nga dushi, nxit rrjedhjen e gjakut në organet gjenitale. Çka sjell lubrifikim dhe ndjeshmëri më të lartë, e si rrjedhojë edhe një orgazmë më të fortë.

Por ka dhe një pije që ju lumturon në dhomën e gjumit: Qumështi!

Sipas studiueses Aliza Baron Cohen, gjithçka duhet bërë është që të pini qumësht para seksit, për ta bërë orgazmën tuaj të fortë. Përziejeni qumështin me shafran, e nuk do të pendoheni, madje ua kalon edhe viagrave.