BREAKING NEWS

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe ka një lutje për të gjithë: Më është rikthyer sërish tumori në tru. Të mërkurën do duhet prapë me u përballë mes jetës edhe vdekjes!

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Lifestyle

Ua plasin të vërtetën në sy! Këto janë 5 shenjat e horoskopit që nuk gënjejnë asnjëherë. Zbuloni nëse jeni një prej tyre

Ua plasin të vërtetën në sy! Këto janë 5 shenjat e

GAFORRJA

Gaforret janë njerëzit më bujarë dhe më të dashur në botë dhe me siguri nuk do t’ju zhgënjejnë. Ata kanë një kod të rreptë moral në të cilin jetojnë dhe kurrë nuk i shkelin parimet e tyre. Gënjeshtra është diçka që ata e neverisin dhe ndershmëria është diçka që ata e vlerësojnë më së shumti në jetë. Ata janë emocionalë dhe të ndjeshëm dhe e dinë se tradhëtia zbulohet. Kjo është arsyeja pse ata përpiqen të jenë gjithmonë të ndershëm në marrëdhëniet e tyre.
DASHI

Dashi është i durueshëm, tolerant, i sinqertë dhe i sjellshëm. Do të kalojë mbi gabimet e veta dhe do të përpiqet t’i justifikojë. Megjithatë, nëse ju gënjeni apo mashtroni, ata kurrë nuk do t’ju falin. Gënjeshtra nuk është diçka që ata e pranojnë ose justifikojnë. Ata i trajtojnë njerëzit ashtu siç dëshirojnë të trajtohen. Ndershmëria është busulla e tyre morale dhe ata presin që njerëzit t’i trajtojnë me ndershmëri.
LUANI

Luanët kërkojnë të vërtetën, asgjë, veç të vërtetës. Ata janë krenarë për ndershmërinë e tyre morale dhe nuk do të bëjnë asgjë të pandershme. Ata besojnë se gënjeshtrat janë një sulm i drejtpërdrejtë ndaj personit të tyre dhe nëse dikush tradhton besimin e tyre, ata do ta fshijnë nga lista e miqve.

AKREPI

Akrepi është një detektor i vërtetë njerëzor i gënjeshtrave. Ju kurrë nuk do të jeni në gjendje të mashtroni një Akrep, ju do të shihni të drejtën mespërmes personit para jush. Ata do të identifikojnë një person të rremë në momentin që e shohin dhe askush nuk mund t’i mashtrojë. Ata e urrejnë kur njerëzit veshin maska vetëm për të qenë popullorë dhe dhe përçmojnë këta lloje njerëzish.
PESHQIT

Peshqit nuk janë shumë popullorë dhe shumë njerëz nuk pëlqejnë të jenë me ta. Pse? Sepse, ata janë brutalisht të ndershëm dhe nuk dinë si të jenë të ëmbël. Çfarëdo që të jetë, një i lindur në këtë shenjë do t’ju tregojë të vërtetën drejtpërdrejt në fytyrë dhe për këtë arsye ju gjithmonë do ta dini se kurrë nuk do ju gënjejë.