BREAKING NEWS

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në Kombinat: Të thellohet hetimi!

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në
x

Lifestyle

Çuditë nuk kanë të sosur! Habit botën këpucari me atë që ka realizuar për distancimin social

Çuditë nuk kanë të sosur! Habit botën këpucari

Nuk kanë fund çudirat dhe risitë në kohë pandemie. Nga karantina njerëzit bëhen dhe kreativë, ashtu si dhe një këpucar në Rumani, i cili ka paraqitur produktin e tij më të fundit, për të respektuar distancimin social.

Grigore Lup, kështu quhet këpucari që ka realizuar këpucët me një zgjatim përpara, për të penguar njerëzit t’i afrohen më tepër se ç’duhet. Në fakt, ngjasojnë disi me pajisjet për të notuar dhe dukshëm krijojnë vështirësi në ecje.

Krijimi i tij ka marrë dhenë dhe lajmi është bërë viral në internet.