Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ulte pantallonat para vajzave dhe masturbohej, i ofron para në këmbim të seksit edhe një 12 vjeçarje, si u fundos i riu

Postuar: 13/11/2019 - 15:40

Një i ri u arrestua nga karabinierët në Montecorvino Pugliano, në provincën e Salerno, Itali me akuzën e prostitucionit të fëmijëve.

28-vjeçari ofronte para për vajzat e mitura në këmbim të një marrëdhënie seksuale me to.

Hetimet zbuluan se i riu rrinte jashtë një shkolle të lartë në qytetin Salerno, ku i afrohej studenteve të reja, minore, duke u ofruar para në këmbim të marrëdhënieve seksuale. Shpesh, 28-vjeçari ulte gjithashtu pantallonat para vajzave dhe masturbohej.

Në një nga episodet e konfirmuara, burri do t’i ofronte 10 euro një vajze prej vetëm 12 vjetësh për të pasur një marrëdhënie seksuale me të, por denoncimi i kësaj të fundit çoi dhe në prangosjen e tij.

28-vjeçari tashmë është i njohur në polici për krime të ngjashme. Në raste të tjera ai qëndronte gjithnjë jashtë një shkolle, ndërsa brenda makinës së tij ai synonte të masturbohej. E megjithatë, edhe në të kaluarën, 28 vjeçari ishte përpjekur të joshte të miturat dhe t’i ngacmonte ato, dhe për këtë ai ishte denoncuar vetëm tani nga 12 vjeçarja.

Por këtë herë ai ka përfunduar në pranga, por para gjyaktësit ka shfrytëzuar të drejtën për të mos u përgjigjur.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 07/12/2019 - 21:57

Mund të tingëllojë si gjëja më absurde që keni dëgjuar së fundmi, por po, është e vërtetë. Një banane e ngjitur në mur me ngjitës doli në shitje në Art Basel Miami Beach për 120.000 dollarë.

Postuar: 07/12/2019 - 11:26

Informacionet e shumta që vijnë nga një takim i afërt i sondës së NASA-s me Diellin, u jep shke

Postuar: 07/12/2019 - 10:28

Sitio Pariahan, është një fshat bregdetar në Filipine që dikur ishte ishull, dhe tani është thu

Postuar: 07/12/2019 - 09:38

Simbol i Vitit të Ri kinez është Miu, ndërsa ky vit do të jetë plot surpriza.

Postuar: 06/12/2019 - 17:26

Flitet shumë sot në internet për respektimin e të kufijve me të tjerët, dhe kjo duhet të vlejë