Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ushtari turk i dha çokollatat që i kishte për vete, veprimi i vogëlushit sirian të këput zemrën (VIDEO)

Postuar: 11/07/2019 - 09:59

Siria prej vitesh është kthyer në një zonë lufte, ku shumë shtëpi janë të shkatërruar dhe shumë njerëz janë larguar drejt Evropës dhe Turqisë.

Në territorin sirian ndodhet edhe trupat e ushtrisë turke. Së fundmi, videoja që ka protagonist një ushtar turk dhe një vogëlush sirian, po bën xhiron e rrjetit.Fëmija sirian afrohet dhe ushtari turk i jep disa çokollata. Në këtë moment njëra nga çokollatat i bie nga duart fëmijës.Ky i fundit ulet, e mer dhe ja jep ushatarit, duke menduar se i përket atij. Ushtari turk nga ana tjetër ia rikthen sërish çokollatën fëmijës.

Ajo që ka bërë për vete njerëzit në këtë video, është fytyra ëngjëllore dhe gëzimi i vogëlushit kur merr në dorë çokollatat.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2019 - 18:51

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në një prej restoranteve të njohura të Nando’s në Skoci, pasi një çift u nxorën jashtë sepse nuk e përmbajtën dot veten në tualet.

Postuar: 18/09/2019 - 17:19

Dy të rinj kishin nisur një lidhje dashurie pa u takuar fizikisht, por duke folur në rrjetet soci

Postuar: 18/09/2019 - 11:50

Makinat në lagje ecnin shumë shpejt dhe rrezikonin jetën e nipërve dhe mbesave të kësaj gjysheje

Postuar: 17/09/2019 - 20:02

Planeti i zbuluar kohët e fundit nga Nasa , i ngjashëm me tokën quhet Kepler- 452B dhe ndodhet ja

Postuar: 17/09/2019 - 19:58

Policia në SHBA thotë se një çift kanë kryer seks në makinën e policisë pasi u arrestuan teksa ng

Postuar: 17/09/2019 - 15:42

Një mësues nga fshati Greme e Komunës së Ferizaj shihet duke dhunuar në orë të mësimit një nxënës