Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të
x

Aktualitet

Aksident në Korçë, makina përplas rëndë këmbësorin

Aksident në Korçë, makina përplas rëndë

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Korçës në "Bulevard Republika". Sipas informacioneve, një makinë ka përplasur një këmbësor dhe për pasojë ka mbetur i plagosur ky i fundit.

Personi i plagosur është nën kujdesin e mjekëve në spital dhe jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.