BREAKING NEWS

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21 Janarit dhe komunikon vendimin e rëndësishëm (VIDEO-LIVE)

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21
x

Lifestyle

Vajza kryen marrëdhënie me shokun, por pas natës së zjarrtë hutohet kur kupton çfarë i kishte ndodhur

Vajza kryen marrëdhënie me shokun, por pas natës së

E dashur Deidre,

Kam kaluar mbrëmjen më të mirë të jetës sime duke bërë seks me një shok timin shumë të mirë, por ai nuk dëshiron të jetë i dashuri im.

E putha kur ishim në një festë kur u takuam fillimisht dy vjet më parë. Isha 18 vjeç atëherë dhe sapo kisha dalë nga një lidhje me një djalë tjetër. Ky djalë i ri dukej i mrekullueshëm. Ne qëndruam bashkë, biseduam gjatë gjithë kësaj vere, por vetëm si miq.

Më në fund më tha se do të bënte një lëvizje me një vajzë që i pëlqente dhe i kishte kërkuar takim.

Ajo ishte 19 vjeç dhe ai 21 vjeç. Por u ndanë pas një viti lidhje sepse ajo nuk e lejonte djalin të takonte miqtë e tij.

E një ditë, unë dhe ai shkuam në një koncert me miqtë tanë dhe pasi unë jetoj në anën tjetër të qytetit dhe ishte tepër vonë për një autobus, e pyeta nëse mund të kaloja natën në shtëpinë e tij. Ai tha:

“Sigurisht që mundesh”.

Gatuam darkën dhe qeshëm pafund duke dëgjuar muzikë.

Ai më puthi dhe përfunduam duke kryer marrëdhënie seksuale. Ai ishte i qetë, i butë, nuk ngjante fare me djemtë e tjerë që kam pasur raport seksual.

Kur i thashë mirupafshin të nesërmen që po ikja, fillova të qaj.

Ai më çoi mesazh më vonë për të më pyetur nëse isha mirë. I thashë se po ndieja për të.

Ai u përgjigj:

 “Unë patjetër të shoh më shumë se vetëm një mike, por kjo marrëdhënia e fundit qe kam pasur me të vërtetë më ka bere te ndihem keq. Ajo vajze me ka fikur emocionet e dashurisë mua dhe nuk mund të kem një lidhje tani”

Unë nuk e di nëse ai më pëlqen apo është i frikësuar.

DEIDRE thotë:Shumë njerëz pasi kryejnë marrëdhënie seksuale me dikë, pastaj të nisin të ndiejnë emocionet e dashurisë.

Por ju nuk mund të bëni që dikush të ndiejë për ju diçka që ai nuk e ndien realisht. Ai është treguar i ndershëm me ju.

Duhet te presësh, duke i thënë vetes se do keni përpara, çfarëdo që të ndodhë.