BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Lifestyle

Venusi dhe hëna janë në favorin tuaj/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për secilën shenjë

Venusi dhe hëna janë në favorin tuaj/ Parashikimi ditor i

Dashi

Në dashuri, lidhje të bukura mund të lindin me njerëz të shenjës së Binjakëve dhe Ujorit. Nga ana tjetër, në punë keni projekte të mëdha, por jo gjithmonë duhet t’i bëni sipas mënyrës tuaj, dëgjoni dhe mendimin e të tjerëve.

Demi

Në dashuri ekzistojnë disa probleme të brendshme, por ato do të zgjidhen së shpejti. Në punë, kushtojini vëmendje investimeve, por mos bëni hapin më të gjatë, shtroni këmbët sa keni jorganin.

Binjakët

Në dashuri, deri nga mesi i nëntorit do të jeni në qendër të disa sikleteve të pazgjidhura. Në punë, edhe nëse ia dilni gjithmonë, kushtojini vëmendje praktikave ligjore.

Gaforrja

Emocione të bukura në pamje të parë: Venusi dhe Hëna janë të favorshme. Në aspektin e punës, përpiquni të çoni gjërat përpara sepse të enjten dhe të premten do të ketë një rënie.

Luani

Në dashuri, dita e diel duket se do të jetë mjaft e qetë, nuk pritet të ketë trazira të mëdha. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të mos rrezikoni vetëm e vetëm sepse ndjeni dëshirën për t’u përfshirë.

Virgjëresha

Në dashuri është koha e duhur për të vendosur se çfarë të bëni dhe nëse është e përshtatshme të braktisni disa ndjenja. Në punë, nga ana tjetër, është i mundur pak stres që ju është shkaktuar nga çështje ligjore.

Peshorja

Edhe nëse historitë e lindura në shtator kanë potencial në këtë periudhë fund tetori, ju jeni mjaft të hutuar. Në punë, megjithatë, kërkesat tuaja tani mund të pranohen.

Akrepi

Nëse keni diçka për t’i thënë partnerit/es, bëjeni, mos shtyni asnjë sqarim për pas të dielës 24. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të mbyllni një mosmarrëveshje të hapur prej disa kohësh.

Shigjetari

Mos e nxisni stresin në dashuri duke vënë në dyshim marrëdhënien tuaj me partnerin. Në punë, marrëveshjet e reja mund t’ju ndihmojnë të zhvilloni projekte premtuese.

Bricjapi

Për çiftet është një moment pozitiv, po vijnë biseda të çmuara. Në punë, megjithatë, ju po kërkoni alternativa të vlefshme për rolin tuaj aktual.

Ujori

Për ndjenjat do të doja t’i kushtoja vëmendje kësaj të diele dhe ju sugjeroj të përkushtoheni. Në punë, mund ta gjeni veten duke zgjidhur mosmarrëveshjet me një shef, por kujdes, përpiquni të mos e humbni durimin.

Peshqit

Në dashuri, mos ushqeni polemika të panevojshme. Në punë, ka pak lodhje, përpiquni të kushtoni pak kohë dhe për veten tuaj