Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Lifestyle

Veprimi që shtangu qindra pasagjerë! Doli nudo në mes të aeroportit, vajza përballet me atë që nuk ia priste mendja

Veprimi që shtangu qindra pasagjerë! Doli nudo në mes të

Një grua u arrestua, pasi ajo u zhvesh plotësisht në Aeroportin Ndërkombëtar të Miami-t. Gruaja hyri në pjesën e bagazheve, dhe filloi të hiqte rrobat një e nga një. Ne fillim u shfaq vetëm me të brendshme, e më pas përfundoi duke i hequr edhe ato.

Të gjithë pasagjerët kanë mbetur të shtangur nga pamjet e pazakonta, ndërsa vajza në fjalë këndonte me zë të lartë. Stafi i pasaktë i aeroportit dhe pasagjerët shikuan ndërsa ajo tundte sytjena në ajër.

Vajza nudo në aeroportin e Miami-t.

Disa momente më vonë, gruaja u pa e ulur e zhveshur në pozicionin e zambakut në krye të një makine patrullimi policie jashtë ndërtesës së aeroportit, përpara se të vraponte nëpër rrugë drejt një oficeri policie.

Pasagjerët në Aeroportin Ndërkombëtar në Miami i thanë CBSMiami se ishin të tronditur nga incidenti dhe nga mungesa e përgjigjes nga kalimtarët.

Gruaja në fjalë e cila nuk është arritur të identifikohet, u arrestua menjëherë nga autoritetet e policisë, pas veprimit të pahijshëm./DailyMail