BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Lifestyle

Verë është, vapë po ashtu, gjetja e dy hajdutëve për t’u maskuar për vjedhjen ka qenë lajmi i vërtetë

Verë është, vapë po ashtu, gjetja e dy hajdutëve

Verë është, vapë po ashtu, dy hajdutë gjetën maskimin më freskues për të kryer vjedhjen e tyre. Dy burra u kapën në kamera duke grabitur nga një dyqan, ndërsa kishin shalqinj në kokë.

Policia në Virxhinia prangosi njërin prej tyre, për vjedhje të pijeve alkoolike, për mbajtje të alkoolit nga minorenë, si dhe për maskim të fytyrës në publik.

Policia kërkoi ndihmën e komunitetit, përmes një postimi në “Facebook”, për gjetjen e fajtorëve, pasi vetë ata e kishin postuar videon e filmuar të aksionit në rrjetet sociale.