Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video e frikshme/ Po luante me kobrën, i riu humb jetën nga kafshimi vdekjeprurës

Postuar: 16/11/2018 - 12:59

Një lojë më gjarprin kobra ka I ka kushtuar jetën një të riu në Indi. Ch Jagadish, 24-vjeç, po qëndronte me 50-vjeçarin Gurunadham Ramesh, ekspert i gjarpinjve ndryshe i njohur edhe si Ramaiha në fshatin Sullurpeta në Andhra Pradesh.

Në videon e publikuar më poshtë të cilën e ka filmuar shoku i viktimës, shfaq ekspertin e gjarpinjve duke nxjerrë nga një shportë gjarprin të cilin ia jep Jagadishit. I gëzuar që për herë të parë në jetë po mbante në duar një kobra, Jagadish e vë në qafë gjarprin I cili më pas e kafshon në dorë.. 

Edhe pse ishte dërguar me urgjencë në spital, I riu nuk arriti që të mbijetonte.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 07:03

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.
 
Dashi
 

Postuar: 20/02/2019 - 21:39

Një grua ishte shpallur në kërkim 18 vite më parë ndërsa trupi i saj është gjetur në frigorifer

Postuar: 20/02/2019 - 16:55

Një tortë e dekoruar në mënyrë të veçantë në një dollap frigoriferik në një dyqan pastiçerie në T

Postuar: 20/02/2019 - 16:12

Karl Lagerfeld, ikona legjendare e Chanel është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 85-vjeçare

Postuar: 20/02/2019 - 15:58

Një e mitur ka ndërruar jetë, pasi konsumoi një akullore me arra.9-vjeçarja kishte shkuar në hote

Postuar: 20/02/2019 - 14:46

Gjatë një operimi mjekët e një spitali në Korenë e Jugut i kanë nxjerrë nga barku një pacienti,

Postuar: 20/02/2019 - 14:35

Një restorant i vogël, buzë detit në Afrikën e Jugut, me gjashtë pjestarë pa trajnim zyrtar, ësht